poyrazoğlu otomotiv etiler

DENİB Akademi örnek proje

Denizli İhracatçılar Birliği tarafından hayata geçirilen DENİB Akademi, Türkiye İhracatçılar Meclisi tarafından örnek proje gösterildi. DENİB Başkanı Süleyman Kocasert, eğitim programlarına gösterilen ilginin arttığını söyledi. DENİB Akademi’de son olarak “Stres Yok Daha Zaman Var” eğitimi verildi.

13-04-2018 16:37

DENİB Akademi’nin düzenlediği “Stres Yok Daha Zaman Var” etkinliğine, Türkiye İhracatçılar Meclisi Başkan Vekili ve Denizli İhracatçılar Birliği Başkanı Süleyman Kocasert ile çok sayıda ihracatçı firma temsilcisi katıldı.  

Türkiye İhracatçılar Meclisi Başkan Vekili ve Denizli İhracatçılar Birliği Başkanı Süleyman Kocasert, açılış konuşmasında, DENİB Akademi’nin Türkiye İhracatçılar Meclisi tarafından TİM Akademi’den sonra yürütülen örnek proje olarak gösterildiğini söyledi.  

Akademinin programlarına her geçen gün ilginin arttığını, eğitimde kazanılanların ve öğrenilenlerin burada kalmaması gerektiğini vurgulayan Kocasert, “Eğitimlerde elde ettiğimiz kazanımlar eşimize, çocuğumuza, arkadaşımıza, dostumuza mutlaka aktarılmalı. DENİB Akademi örnek proje olarak gösterildi. İhracatçı firmalarımızın yöneticilerinin kişisel gelişimine önemli katkılar sağlandı” dedi. 

Açılış konuşmasının ardından eğitmen Oytun Yumuşak,  zamanın ne anlam ifade ettiği, bakış açısı, kişilik tipleri ve özellikleri, mutluluk, stresten uzaklaşma ve zamanı daha etkin kullanma konularında katılımcılara tavsiyelerde bulundu.  
Haber Merkezi 
 

YORUM YAZ
BU HABER HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR
Okur yorumları, kişilerin kendi görüşleridir. Bu yorumlardan sorumlu değildir.
YORUM YAZ - DENİB Akademi örnek proje
FOTO GALERİ Tümünü Gör
VİDEO GALERİ Tümünü Gör