poyrazoğlu otomotiv
23 Mayıs 2019 Perşembe

DENİB Akademi’de ‘Markalaşma’ Eğitimi

DENİB Akademi’de bu hafta ‘Dış Pazarlarda Müşteri Bulma Teknikleri ve Marka Olmanın Dayanılmaz Hafifliği’ eğitimi gerçekleştirildi. 

11-08-2018 11:18

Denizli İhracatçılar Birliği'nin eğitim faaliyetlerini yürüten DENİB Akademi, 7-8 Ağustos’ta ‘Dış Pazarlarda Müşteri Bulma Teknikleri Eğitimi’ni, 9 Ağustos’ta ise Uşak Ticaret ve Sanayi Odası işbirliğiyle Uşak’ta ‘Harekete Geç! Marka Olmanın Dayanılmaz Hafifliği’ söyleşişi  programını gerçekleştirdi.

Nihat Zeybekci Toplantı Salonu’nda gerçekleştirilen ‘Dış Pazarlarda Müşteri Bulma Teknikleri Eğitimi’nde, Evrensel Pazarlama Bölüm Başkanı ve aynı zamanda Rönesans Değişim ve Yönetişim Bilimleri Enstitüsü yetkilisi Ceyhun Yeşilşerit bir sunumda bulundu. Yeşilşerit, beklentiler, farkındalıklar, küreselleşme, yaygınlaşan teknoloji, uluslararası rekabetçilikte stratejiler, riskler, hedef pazar seçimi, pazar araştırması, stratejik kararı almak için temel bilgiler, ürün ve marka araştırması gibi konular hakkında anlatım yaptı.

Uşak Ticaret ve Sanayi Odası Eğitim Salonu’nda gerçekleştirilen ‘Marka Olmanın Dayanılmaz Hafifliği’ söyleyişi programında ise marka olmanın gerekliliği, katma değer farkı, markanın fonksiyonları, marka olma süreci, marka kişiliğini yaratmak ve kurumsal kimlik konularında katılımcılara bilgi verildi.
Haber Merkezi
 

YORUM YAZ
BU HABER HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR
Okur yorumları, kişilerin kendi görüşleridir. Bu yorumlardan sorumlu değildir.
YORUM YAZ - DENİB Akademi’de ‘Markalaşma’ Eğitimi
FOTO GALERİ Tümünü Gör
VİDEO GALERİ Tümünü Gör