poyrazoğlu otomotiv etiler

Denge’den  Kum Saati

Müzik tutkunu hekim ve eğitimci arkadaşlar tarafından 2000'li yılların başlarında kurulan ve yüksek tempolu tahsil hayatının getirdiği zorluklara rağmen günümüze kadar taşımayı başaran  Denge Grubu, Kum Saati  isimli  ikinci albüm çalışmasını yayınladı ve ilk albüm klibini Güzel Kadın şarkısına çekti.

23-09-2019 12:14

Denge grubu, ilk çıkış albümleri olan Lafta Kalmasın'ı 3 Adım Müzik etiketiyle yayınlamış ve ses getirmişti. Yüzbinlere ulaşan ilk Albümden, Zorbozan, Bana Gel Demedin ve Aşk Kumar isimli şarkılara çektikleri kliplerin ardından grup ikinci albümünü yayınladı. Vokallerde Oğuz Ucagök ve  Ender Anılır, gitarda Ferit Avcı, bass gitarda Ali Arman ve Bateride Can Özlü'den meydana gelen Denge grubunun sağlık ve eğitimci bireylerden oluşuyor olması da değinilmesi gereken ilginç bir nokta. Mesleki şartlardan dolayı yoğun mesai saatlerine sahip olsalar da müziğe olan tutkuları sayesinde 1.5 yıl gibi bir sürede Lafta Kalmasın'ı tamamlamış ve geçtiğimiz iki yıla 3 klip ve konserler sığdırmışlardı. 

Yine bu süre içinde yeni albüm çalışmalarına da hız veren grubun 10 şarkıdan oluşan Kum Saati isimli albümünde rock müziğin çeşitli türlerle harmanlandığı parçalar yer alıyor. Oğuz Ucagök ve Ender Anılır'ın 5’er eseriyle temelini attığı albümün altyapısı ve tüm düzenlemeleri, Ferit Avcı ve Osman Hekimoğlu imzası taşıyor. Denge grubunun Kum Saati adlı albümü dijital platformlar ve müzik marketlerde müzikseverlerin beğenisine sunuldu.

Haber Merkezi

 

YORUM YAZ
BU HABER HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR
Okur yorumları, kişilerin kendi görüşleridir. Bu yorumlardan sorumlu değildir.
YORUM YAZ - Denge’den  Kum Saati
FOTO GALERİ Tümünü Gör
VİDEO GALERİ Tümünü Gör