poyrazoğlu otomotiv
22 Mayıs 2019 Çarşamba

Delikliçınar 4 yaşında

Denizli’de edebiyat dostlarının olanaklarını birleştirerek yayınladığı Delikliçınar Dergisi yayın hayatına başlamanın 4. yılını kutladı. Denizli Gazeteciler Cemiyeti’nde düzenlenen 4. yıl etkinliğinde konuşan Genel Yayın Yönetmeni Özkan Fidan, verdikleri destek için edebiyat dostlarına teşekkür etti. 

19-11-2018 10:31

Bir grup edebiyat ve sanat tutkununun bir araya gelerek yayınlamaya başladığı Delikliçınar Dergisi, 4. yılını kutladı. Aylık yayınlanan kültür ve sanat dergisi Delikliçınar’ın 37. sayısı yayınlandı. Derginin yayın kurulu Denizli Gazeteciler Cemiyeti’nde 4. Yıl Buluşması düzenledi. Büyükşehir Belediyesi Kültür Daire Başkanı Hüdaverdi Otaklı, THK Denizli Şube Başkanı Nihat Çetin, Eğitim İş Denizli Şube Başkanı Namık Kemal Aydoğan, CHP Merkezefendi Belediye Başkan Aday Adayı Sabri Yıldız, CHP Baklan Belediye Başkan aday adayı Sevgi Tuyji’nin yanı sıra dergide eserleri yayınlanan sanatçıların ve edebiyat dostlarının katıldığı etkinlikte Genel Yayın Yönetmeni Özkan Fidan, dergiye verilen desteğe teşekkür etti. 

Anadolu’da kültür ve edebiyat dergisi yayınlamanın zorluklarını bilerek yola çıktıklarını belirten Fidan, bir çok kentteki sanat dergilerinin sayfa sayısını azalttığını, bazılarının kapandığını belirterek, “Delikliçınar Dergisi olarak 4 yılımızı kutlamanın gurur ve mutluluğunu yaşıyoruz. Okuyucularımıza ve Denizlili sanat dostlarına verdikleri destek için teşekkür ederim” dedi. Etkinlikte Denizlili sanatçılar Hursit Türkay gitarıyla, Şenol Koç ve Yargı Özmen ise sazlarıyla katılımcılara keyifli saatler yaşattı. 

Osman Nuri BOYACI

 

 

YORUM YAZ
BU HABER HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR
Okur yorumları, kişilerin kendi görüşleridir. Bu yorumlardan sorumlu değildir.
YORUM YAZ - Delikliçınar 4 yaşında
FOTO GALERİ Tümünü Gör
VİDEO GALERİ Tümünü Gör