poyrazoğlu otomotiv
25 Mayıs 2019 Cumartesi

Değişimin anahtarıyız

Saadet Partisi’nin değişimin anahtarı olduğunu ifade eden Saadet Partisi Denizli Milletvekili Adayı Ahmet Eryılmaz, “Bilge liderimiz Cumhurbaşkanı Adayımız Temel Karamollaoğlu önderliğinde yaşanan yükselişi toplumun her kesiminde müşahade ediyoruz” dedi. 

14-06-2018 13:13

Saadet Partisi’ne verilen oyların değişim için bir anahtar olduğunu ifade eden milletvekili adayı Ahmet Eryılmaz, partisinin beklenenden daha fazla oy alacağına olan inancını dile getirdi. Milli görüşten gelen ve çeşitli nedenlerden dolayı diğer partilere oy veren herkesi yuvaya dönmeye davet eden  Eryılmaz, “Milli görüş geleneğinin tek savunucusu olan Saadet Partisi’ne gönül ve oy veren herkese teşekkür ediyoruz. Beklenti içinde olmadan yıllarca bizlere destek veren partililerimiz son günlerde farlı heyecan yaşıyor” dedi. 

Eryılmaz, “Sekiz milletvekili adayımız ve teşkilat çalışmalarında bizlere gönül veren fakat oy veremediğini ifade eden vatandaşların artık açık yüreklilikle oy vereceklerini ifade etmesi Saadet Partisi’nin değişimin anahtarı olacağını bir kez daha gözler önüne serdi. Biz çeşitli sebeplerle kamplaşmaya, ayrışmaya itilen vatandaşlarımızı yeniden barıştıracağız. Birlikte düşünmeyi, saygıyı, sevginin sesini hep birlikte yükselteceğiz. Birlikteyiz. Biriz, beraberiz. Farklı düşünsek de asla düşman olmadık” dedi. 

Haber Merkezi

 

YORUM YAZ
BU HABER HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR
Okur yorumları, kişilerin kendi görüşleridir. Bu yorumlardan sorumlu değildir.
YORUM YAZ - Değişimin anahtarıyız
FOTO GALERİ Tümünü Gör
VİDEO GALERİ Tümünü Gör