poyrazoğlu otomotiv etiler

Çok yakıştı

14-04-2018 11:26

Servergazi Mahallesi’nde eğitim veren Ülker Yörükoğlu Bilim ve Sanat Merkezinde görev yapan sınıf öğretmeni Sabri Varışlı, hayata geçirdiği çalışmalarla tüm meslektaşlarına örnek oluyor. Varışlı, Denizli ve İstanbul’daki hayırseverlerden topladığı ayakkabı ve eşofmanları  Kale’de ihtiyaç sahibi öğrencilere dağıttı.

Daha önce de kırsal bölgelerdeki okullarda ihtiyaç sahibi çocuklar için çeşitli yardım projelerini hayata geçiren Ülker Yörükoğlu Bilim ve Sanat Merkezi öğretmeni Sabri Varışlı, Denizli ve İstanbul'daki hayırseverlerden topladığı ayakkabı ve eşofmanları, Kale’deki 11 okuldaki 600 öğrenciye dağıtarak yüzlerini güldürdü. Eşofman ve ayakkabı dağıtımında minik öğrencilerin mutluluğu yüzlerinde okunuyordu. 

Sınıf öğretmeni Varışlı, bu tür yardımlarla öğrenci-öğretmen arasındaki diyaloğun güçlenmesini sağladığını belirterek, "Öğrencilerimin yüzünü bir nebze de olsun sevindirebildiğimiz için çok mutluyum. Daha önce de Kale, Beyağaç ve Çameli ilçelerindeki ilkokullarda öğrencilere kırtasiye malzemesi desteği sağlamıştım" diye konuştu. AA

YORUM YAZ
BU HABER HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR
Okur yorumları, kişilerin kendi görüşleridir. Bu yorumlardan sorumlu değildir.
YORUM YAZ - Çok yakıştı
FOTO GALERİ Tümünü Gör
VİDEO GALERİ Tümünü Gör