poyrazoğlu otomotiv
23 Mayıs 2019 Perşembe

Çocuk Şenliği, Goncalı ve Kayıhan’da

Pamukkale Belediyesi tarafından çocuklar için organize edilen “Haydi Çocuklar Mahallemizde Şenlik Var” etkinliği bu hafta Goncalı ve Kayıhan Mahallelerinde gerçekleştirilecek. Pamukkale Belediye Başkanı Hüseyin Gürlesin, “Çocuklarımızın yaz tatillerini gönüllerince eğlenerek geçirmeleri için yaz aylarında düzenlediğimiz çocuk eğlencelerimize çocuklarımızı vatandaşlarımızı bekliyoruz” dedi.

19-07-2018 16:25

Pamukkale Belediyesi’nin vatandaşların sosyal yaşantısına alternatif seçenekler sunmak amacıyla başlattığı “Haydi Çocuklar Mahallemizde Şenlik Var” etkinliği devam ediyor. Her hafta sonu iki gün iki farklı mahallede kurulan stantlarda çocuklar doyasıya eğleniyor. Etkinlikler bugün Goncalı Mahallesi, 21 Temmuz Cumartesi günü ise  Kayıhan Mahallesinde yapılacak. 

Çocuklar için özel hazırlanan çocuk oyun gruplarının yanı sıra, yüz boyama, halat çekme, çuval yarışı gibi oyunların düzenlendiği “Haydi Çocuklar Mahallemizde Şenlik Var” etkinliği, vatandaşlardan geçen yıl olduğu gibi bu yılda yoğun ilgi görüyor. Pamukkale Belediye Başkanı Hüseyin Gürlesin, “Her hafta sonunda iki farklı mahallemizde kurulan şenlik alanlarında çocuklarımız gönüllerinde eğleniyor. Çocuklarımız güzel bir hafta sonu geçiriyor. Çocuklarımızla birlikte bizlerde eğleniyoruz. Bugün  Goncalı Mahallesi’nde Seren Bayraktar İlkokulu bahçesinde; cumartesi günü de Kayıhan Mahallesi’nde Mehmet Atmaca İlkokulu’nda saat 20.00’de başlayacak çocuk şenliklerimize tüm halkımızı bekliyoruz” dedi.
Haber Merkezi
 

YORUM YAZ
BU HABER HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR
Okur yorumları, kişilerin kendi görüşleridir. Bu yorumlardan sorumlu değildir.
YORUM YAZ - Çocuk Şenliği, Goncalı ve Kayıhan’da
FOTO GALERİ Tümünü Gör
VİDEO GALERİ Tümünü Gör