poyrazoğlu otomotiv etiler
23 Şubat 2019 Cumartesi

Çivril, kapalı pazaryerine kavuşuyor

Çivril Belediye Başkanı Gürcan Güven, yapımı devam eden kapalı pazaryerinde incelemelerde bulundu. Güven, yeni pazaryerinde 150 araçlık otoparkın da bulunacağını söyledi.

29-06-2018 16:12

Belediye Başkanı Gürcan Güven, bölge halkının ihtiyaçları doğrultusunda yapım çalışmaları devam eden Çivril Kapalı Pazar Yeri’ni inceleyerek, inşaatın durumu hakkında çalışanlardan bilgi aldı.

6 bin metrekare alan üzerine yapılmakta olan pazar alanının, ilçe sakinlerinin rahat alışveriş yapabileceği bir yer haline geleceğini aktaran Başkan Güven, “Pazaryerinde ayrıca 150 araçlık otopark da bulunacak. Pazaryerinin hizmete girmesiyle köylerden gelen pazarcılar yağmurlu havalarda ıslanmayacak” dedi.

Halkın refahının her zaman ön planda olduğunu vurgulayan Güven, “Kapalı pazar yerini esnafımızın ve vatandaşlarımızın rahatlıkla alışverişlerini yapabileceği şekilde projelendirdik. Bu hizmetler vatandaşlarımızın refahı içindir. Sizlerin desteğiyle daha birçok projeyi el ele gönül gönüle başarıyla hayata geçireceğiz” şeklinde konuştu. İHA

YORUM YAZ
BU HABER HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR
Okur yorumları, kişilerin kendi görüşleridir. Bu yorumlardan sorumlu değildir.
YORUM YAZ - Çivril, kapalı pazaryerine kavuşuyor
FOTO GALERİ Tümünü Gör
VİDEO GALERİ Tümünü Gör