poyrazoğlu otomotiv etiler
24 Eylül 2020 Perşembe

Çifte düğün çifte mutluluk

Çameli ilçesi Cevizli Mahallesi muhteşem bir çifte düğüne ev sahipliği yaptı. Düğüne vatandaşlar çok büyük ilgi gösterirken Covid-19 salgını dolayısıyla düğünde sosyal mesafe ve maske kuralına özen gösterildi. Doğdukları günden beri hiç ayrı kalmayan ikiz kardeşler, düğünlerinde de ayrılmadı. İkizlerden biri olan Ayçin Öğüt, Mesut Tosun ile diğer ikiz kardeş olan Ayçen Öğüt ise Sinan Üğüt ile hayatını birleştirdi.

05-08-2020 08:55

Cevizli’de tarımcılık ve hayvancılıkla uğraşan Yeter-Refik Tosun’un oğlu Mesut Tosun ile Yusuf Öğüt kızı Ayçin Öğüt; Denizli’de tavuk üretimiyle uğraşan Selma-Adem Üğüt’ün oğlu Sinan Üğüt ile  Yusuf Öğüt kızı Ayçen Öğüt dünyaevine girdi. Covid-19 salgını sebebiyle düğünleri ertelenen ikiz kardeşlerin mutlulukları görülmeye değerdi. İkiz kardeş olan Ayçen ve Ayçin Öğüt bebekliklerinden okula kadar, okuldan evleninceye kadar hiç ayrılmadılar. Ayrılmamak için de düğünü de beraber gerçekleştirdiler. 

İkiz kardeşlerin yaptıkları açıklamada; “Biz hiçbir zaman ayrılmadık, ayrılamayız da. Doğduğumuzdan bu yana evleninceye kadar biz hiçbir zaman ayrı düşmedik. Bu yüzden biz de düğünü birlikte yapmaya karar verdik ve böyle bir organizasyon ortaya çıktı. Ancak normalde Ramazan Bayramı’nda yapılması gereken düğünü koronavirüsten dolayı ertelemek zorunda kaldık. Ama yine de beklediğimize değdi. Allah herkese bu salgından atlatmayı nasip etsin. Bu zor şartlarda bile mutlu olmaya çalışıyoruz” dediler. 

Biz de Deha 20 Gazetesi olarak iki çiftimize hayırlı olmasını ve Allah’tan bir ömür boyu mutluluklar dileriz. Koray ÇAĞDAŞ

Bizi Google'de Takip Edin!
YORUM YAZ
BU HABER HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR
Okur yorumları, kişilerin kendi görüşleridir. Bu yorumlardan sorumlu değildir.
YORUM YAZ - Çifte düğün çifte mutluluk
FOTO GALERİ Tümünü Gör
VİDEO GALERİ Tümünü Gör