poyrazoğlu otomotiv etiler
10 Aralık 2018 Pazartesi

CHP Yönetiminde görev dağılımı

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Denizli İl Yönetim Kurulu ilk toplantısını gerçekleştirdi. Toplantıda görev dağılımı yapıldı.

08-01-2018 17:29

Cumhuriyet Halk Partisi'nde 30 Aralık'ta yapılan kongre ile seçilen il yönetimi geçtiğimiz günlerde görkemli bir törenle devir teslimi gerçekleştirmişti.

CHP’nin yeni il yönetimi ilk toplantısını gerçekleştirerek göre dağılımını yaptı.
Toplantı sonrası açıklama yapan İl Başkanı Ali Rıza Ertemur, ''yönetim olarak ilk toplantımızı gerçekleştirdik ve görev dağılımını yaptık. Partimize ve Denizlimize hayırlı olsun. Yönetim listelerinin tüzük gereği 24 kişiye yükselmesi Bizlere daha geniş bir kadro ile çalışma fırsatı verdi. Bu çekirdek kadronun yanı sıra binlerce üyemiz ve onbinlerce CHP sevdalısının tamamı bu yönetimin bir parçası gibi bizlerle beraberler. Hepimizin ortak gayesi Denizli'de özlenen sosyal demokrat belediyecilik anlayışını hakim kılmak ve Cumhuriyet Halk Partisi iktidarına Denizli'den katkı koymaktır. Bunun için var gücümüz ile çalışacağız'' dedi.
Yeni yönetim kurulunun listesi şu şekilde oldu:

İl Sekreteri Göksel Erdoğan, İl Saymanı Özgür Bozkaya, İl Eğitim Sekreteri Aysun Moralı, İl Bilişim Sorumlusu Rakip Ervan, Örgüt ve Örgütten Sorumlu Başkan Yardımcısı Ali Asker Kantürk, İşveren Dernekleri, Meslek Odaları Sorumlusu Başkan Yardımcısı Esin Neriman,    Seçim ve Hukuktan Sorumlu Başkan Yardımcısı Mahir Akbaba, Demokratik Kitle Örgütleri ve  STK’lardan Sorumlu Başkan Yardımcısı Zihni Karaçay, Yerel Yönetimden Sorumlu Başkan Yardımcısı Gürel Bingüller, Kültür ve Sanattan Sorumlu Başkan Yardımcısı Firdevs Akakça, Tarım ve Hayvancılıktan Sorumlu Başkan Yardımcısı Soner Moran, ARGE ve Protokol Organizasyonu Sorumlu Başkan Yardımcısı Ahmet Çan- Süleyman Koç, Esnaf ve Sanatkarlardan Sorumlu Başkan Yardımcısı Süleyman Dama, Gençlik ve Spor Etkinlikleri Sorumlu Başkan Yardımcısı Kenan Türkmenoğlu, İnsan Haklarından Sorumlu Başkan Yardımcısı Yaşar Dönmez, Kadın Hakları ve Kadın Kolları Başkan Yardımcısı Çiğdem Ayyavuz, Doğa ve Çevreden Sorumlu Başkan Yardımcısı Dilek Özer, Engelli- Yaşlı ve Çocuk Grup Sorumlu Başkan Yardımcısı Kahraman Caner, Emekli Sorunlarından Sorumlu Başkan Yardımcısı Ersin Çağırgan.
 

YORUM YAZ
BU HABER HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR
Okur yorumları, kişilerin kendi görüşleridir. Bu yorumlardan sorumlu değildir.
YORUM YAZ - CHP Yönetiminde görev dağılımı
FOTO GALERİ Tümünü Gör
VİDEO GALERİ Tümünü Gör