etiler poyrazoğlu otomotiv
16 Eylül 2019 Pazartesi

CHP Milletvekili Teoman Sancar, Denizli adayıyla ilgili iddiaları yalanladı

03-12-2018 11:02

CHP Denizli Milletvekili Teoman Sancar, Denizli’de partisinin aday göstermeyip, İYİ Parti adayını destekleneceği yolundaki haber ve iddiaları yalanladı. Sancar, “Her iki partinin görüşmeleri devam ediyor. Basına yansıyan haberler hayal ürünü niteliğindedir” dedi. 

CHP Denizli İl Örgütü’nün 31 Mart yerel seçimlerinde büyükşehir adayı  göstermeyip, İYİ Parti’nin adayını destekleyeceği yönündeki iddiaları yalanlayan CHP Denizli Milletvekili Teoman Sancar, “Denizli, Genel Başkanımız Kemal Kılıçdaroğlu’nun da özel önem verdiği bir seçim bölgesi. 2019 yılındaki seçimlerde Denizli’yi alacağımızı ilk ağızdan ifade etti. Denizli’de parti olarak oldukça güçlüyüz. Zaten 2014 yılında çok az bir oy farkıyla kaybettik seçimi. AKP’yi bunun sancısı almış, kullandığı medya gücüyle spekülatif ve yalan haberler yaymaya hız vermiştir. Seçimi çok az bir oyla kaybetmiş bir partinin Denizli gibi önemli bir metropolde aday çıkarmayacağını ortaya atmak AKP aklıdır. Bu akıl matematik bilimine aykırıdır. Kimse dereyi görmeden paçaları sıvamaya başlamasın” dedi. 

Bu tür iddiaların her iki partiyi de zarar verdiğini vurgulayan Sancar, “AKP kaybedeceğini anlamıştır ve suyu bulandırma çabası içine girmiştir. Şu unutulmasın ki korkunun ecele faydası yok.  Bizler bu oyuna gelmeyeceğiz ve Denizli’mizi AKP’den kurtaracağız. Partimizin de İYİ Parti’nin de oldukça değerli aday adayları vardır. Bu isimlere yalan, yanlış haber ve ithamlarla saldırılmasına asla müsaade etmeyeceğiz. Yakın zamanda herkes adayımızı görecek” diye konuştu.

Haber Merkezi 

YORUM YAZ
BU HABER HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR
Okur yorumları, kişilerin kendi görüşleridir. Bu yorumlardan sorumlu değildir.
YORUM YAZ - CHP Milletvekili Teoman Sancar, Denizli adayıyla ilgili iddiaları yalanladı
FOTO GALERİ Tümünü Gör
VİDEO GALERİ Tümünü Gör