poyrazoğlu otomotiv
25 Mayıs 2019 Cumartesi

CHP Merkezefendi Belediye Başkan Adayı Şeniz Süzek Doğan,  Seçim Koordinasyon Merkezi’ni açtı

CHP Merkezefendi Belediye Başkan Adayı Şeniz Süzek Doğan’ın Akkonak Mahallesi’ndeki Seçim Koordinasyon Merkezi, miting gibi bir törenle açıldı. Doğan, Türkiye’nin 120.  kadın belediye başkanı olmak için destek istedi. 

14-01-2019 10:34

31 Mart’ta yapılacak yerel seçimlerde CHP’nin  Merkezefendi Belediye Başkan adayı olan Şeniz Süzek Doğan’ın Seçim Koordinasyon Merkezi, Akkonak Mahallesi’nde çok sayıda partili ve vatandaşın katılımıyla açıldı. Açılışa CHP Genel Başkan Yardımcısı ve Denizli Milletvekili Gülizar Biçer Karaca, Denizli Milletvekili Teoman Sancar, İl Başkanı Mahir Akbaba, Millet İttifakı’nın Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Ümit Bahtiyar, CHP Pamukkale Belediye Başkan Adayı Ahmet Divarcı, Merkezefendi İlçe Başkanı Tolga Varlıker ile çok sayıda partili katıldı. 

“Merkezefendi’yi alacağız”

Hayatı boyunca enerjisi yüksek insanlarla çalışmaktan zevk aldığını vurgulayan CHP İl Başkanı Mahir Akbaba , “Şu anda yanımda enerjisi yüksek aynı zamanda kararlı bir insan ve üçlü bir kadın var. CHP olarak Merkezefendi’de, hepimizin  takdir edeceği adayla birlikte seçim koordinasyon merkezinin açılışını gerçekleştiriyoruz. Merkezefendi’yi almamız için hepinizin,  emeğine, enerjisine ve desteğine ihtiyacımız var.  Seçim tarihi olan 31 Mart’a kadar bize en çok düşen görev çalışmaktır , hep birlikte çalışacağız. Doğan’a güveniyor,  Merkezefendi’ye yakışacağını biliyorum. Merkezefendiler zekidir. Seçimin sonucu görüp, Şeniz Hanımın yanında olacaktır” dedi. 

“Değişim zamanı geldi”

Türkiye’nin son yıllarda kötü günler geçirdiğini, Türk insanının adalete, kurumlara ve ekonomiye güveni kalmadığını vurgulayan İYİ Parti Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Ümit Bahtiyar, “İnsanlar aş, iş derdine düşmüştür. Böylesi sıkıntılı bir durumda, bir çok vatandaş, başka ülkelerde gelecek arayışına girmiştir. Bir çok vatandaş da terk etmek istemektedir. Bu kötü gidişten kurtulmanın, tek çıkış kapısı 31 Mart seçimleridir. 31 Mart yerel seçimlerinde bu gidişata dur demek gerekir. Artık değişim zamanı geldi.  CHP’nin ve İYİ Parti’nin güç birliği sayesinde  bu kötü gidişe dur denilecektir. Merkezefendi’de Şeniz Süzek Doğan’ın kazanması için çalışacağız” diye konuştu. 

Başkan Şeniz sloganlarıyla kürsüye çıktı 

Açılışa katılan partililer tarafından ‘Başkan Şeniz’ sloganlarıyla kürsüye gelen CHP Merkezefendi Belediye Bakan Adayı Şeniz Süzek Doğan, “Yerel seçimlerine 78 gün kala, 7 gün 24 saat çalışmak ve vatandaşlarımıza projelerimizi tek tek sıcak bir çay eşliğinde anlatmak, hem de gönül köprülerini kurmak için Seçim Koordinasyon Merkezi’ni açıyorum.  Vatandaş yorgun, mutsuz, huzursuz. İşte gecemi gündüzümü katarak 31 Mart akşamı Merkezefendilerin yüzünü güldürmek için çalışacağıma söz veriyorum. Ülkemizde kadın nüfusu 40 milyonun üzerinde ve yalnızca 119 kadın,  belediye başkanı olarak vatandaşına hizmet etme şansı buldu. Peki 40 yaşındaki Şeniz Doğan’ın  120. kadın belediye başkanı olmasını istiyor musunuz? Eğer öyle ise birlikte el ele, gönül gönüle çalışacağız, Merkezefendili birlikte alacağız. Sonrasında da birlikte yöneceğiz” diyerek   destek istedi.

Seçim Koordinasyon Merkezi’nin açılışını Merkezefendi’nin  gerçek sahipleriyle yapmak istediğini söyleyen Doğan, Gerzele, Akkonak, İlbade Mahallelerinden birer kişi çağırarak, açılış kurdelasını kesti. Haber Merkezi 

 

YORUM YAZ
BU HABER HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR
Okur yorumları, kişilerin kendi görüşleridir. Bu yorumlardan sorumlu değildir.
YORUM YAZ - CHP Merkezefendi Belediye Başkan Adayı Şeniz Süzek Doğan,  Seçim Koordinasyon Merkezi’ni açtı
FOTO GALERİ Tümünü Gör
VİDEO GALERİ Tümünü Gör