etiler poyrazoğlu otomotiv
26 Ağustos 2019 Pazartesi

CHP Merkezefendi adayı Doğan, seçim çalışmalarını sürdürüyor

Cumhuriyet Halk Partisi’nin Merkezefendi Belediye Başkan Adayı Şeniz Doğan, Denizli Kafe İşletmecileri Derneği yönetici ve üyeleri ile Çınar’da bir araya geldi. Doğan, açık alanda nargile satışında sıkıntı yaşadıklarını söyleyen işletmecilere, “Sorunlarınızı el ele çözeceğiz” yanıtını verdi.

07-02-2019 14:15

Denizli Kafe İşletmecileri Derneği üyeleri büyük yatırımlar yaparak açtıkları işletmelerinde uygun açık alanlar bulunmasına rağmen nargile satışı noktasında zorluk çıkarılmasından şikayet ederken, CHP adayı Şeniz Doğan “Bahçe ve açık alanlarınız noktasında yeriniz uygun ise zorluk çıkarılması iyi niyetli bir yaklaşım olamaz. Denizlili vatandaşlarımızın iş, soluklanmak için kullandığın en önemli merkezlerden birindeyiz. Bu bölgedeki esnafa zorluk çıkaran değil destek olan bir anlayış ile hareket edeceğiz” dedi. Doğan “Yönetmelikler ortada, bizler sorun üreten değil, el ele çözüm üreten bir anlayışla hareket edeceğiz. Sizlerle el ele vererek, vatandaşlarımız ve diğer esnafımızı mağdur etmeden çözüm yolları oluşturacağız. Büyük yatırımlar ile açılan işletmelerinizde, misafirlerinize gönül rahatlığı ile güler yüzlü hizmet sunabilmeniz için üzerimize düşeni yapacağız” diyerek destek sözü verdi.

Bölgenin Denizli için bir cazibe merkezi olduğunu vurgulayan Şeniz Doğan, “Çınar Bölgesinde peyzaj ve ışıklandırma çalışması yaparak, daha albenili alanlar yaratacağız. Biliyorsunuz, sloganımız ‘Gülümse Merkezefendi’. Bu sloganımıza uygun şekilde sizlerin ve müşterilerinizin yüzünü güldürecek çalışmalara birlikte imza atacağız” dedi. 

Adliye çalışanlarıyla buluştu

CHP Merkezefendi   Adayı Şeniz Doğan, daha sonra Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Ümit Bahtiyar ile birlikte Denizli Adliyesi’ni ziyaret etti. Kendisi de avukat olan Şeniz Doğan, adliye binasında meslektaşları ve adliye çalışanları ile bir araya geldi. Meslektaşları Doğan’a başarı diledi. Şeniz Doğan da adliye çalışanlarına teşekkür etti ve adil bir yönetim sergileyeceğine söz verdi. Haber Merkezi

YORUM YAZ
BU HABER HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR
Okur yorumları, kişilerin kendi görüşleridir. Bu yorumlardan sorumlu değildir.
YORUM YAZ - CHP Merkezefendi adayı Doğan, seçim çalışmalarını sürdürüyor
FOTO GALERİ Tümünü Gör
VİDEO GALERİ Tümünü Gör