etiler poyrazoğlu otomotiv
16 Eylül 2019 Pazartesi

CHP’li gençlerden Arslan’a vefa 

Denizli’de, CHP Gençlik Kolları’nın Babadağ İlçesi’nde yapacağı Ege Gençlik Kolları Çadır Kampı’nın ismi Kazım Arslan Ege Gençlik Kolları Çadır Kampı olarak güncellendi. 

12-06-2019 16:35

CHP Gençlik Kolları’nın Ege örgütlerinin bir araya geleceği çadır kampı bu sene Babadağ İlçesi’nde yapılacaktı. Kampın ismi Denizli Milletvekili Kazım Arslan’ın beyin kanaması geçirerek geçtiğimiz günlerde hayatını kaybetmesi sebebiyle güncellendi. Babadağ Belediye Başkanı Ali Atlı ve CHP Babadağ İlçe Başkanı Mehmet Altınöz, bir çok gencin bir araya gelerek çeşitli etkinliklerin yapılacağı kampın isminin “Kazım Arslan Ege Gençlik Kolları Çadır Kampı” olarak güncellendiğini duyurdu.

Konuyla ilgili açıklama yapan Denizli Gençlik Kolları Başkanı Tugay Odabaşıoğlu,  “Vekilimiz, hepimizin ağabeyi Kazım Arslan’ı geçirdiği ani rahatsızlık sebebiyle kaybetmenin üzüntüsünü yaşıyoruz. Kazım Ağabeyimizin adını her alanda yaşatacağımızı söyleyerek yapacak olduğumuz kampımızın adını ‘Kazım Arslan Ege Gençlik Kolları Çadır Kampı’ olarak değiştirdik” dedi.

Haber Merkezi

YORUM YAZ
BU HABER HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR
Okur yorumları, kişilerin kendi görüşleridir. Bu yorumlardan sorumlu değildir.
YORUM YAZ - CHP’li gençlerden Arslan’a vefa 
FOTO GALERİ Tümünü Gör
VİDEO GALERİ Tümünü Gör