etiler poyrazoğlu otomotiv
21 Ağustos 2019 Çarşamba

CHP İl Başkanı Mahir Akbaba: 

Cumhuriyet Halk Partisi İl Başkanı Mahir Akbaba, yerel seçim sürecini değerlendirdi. İtirazların İl Seçim Kurulu’nun 6 Nisan saat 17.21’de verdiği kararla sonuçlandığını belirten Akbaba, “Denizli’de yerel seçimler sonuçlandı. Sahada kazandığımızı masada bir değil iki kez kazanmak zorunda kaldık” dedi. 

08-04-2019 12:01

Zor bir seçim sürecini geride bıraktıklarını  belirten CHP İl Başkanı Mahir Akbaba,  “6 Nisan  saat 17.21 itibariyle İl Seçim Kurulu'na yapılan itirazlar hakkında karar verilerek, Denizli'de yerel seçimler tamamlandı. Zor bir seçim sürecini geride bıraktık.  Kazanımlarımız var; ilçelerimizde ve şehrimizde. Sahada kazandığımızı, masada bir değil iki kere daha kazanmak zorunda kaldık. Kazanımlarımız Türkiyemiz’ de daha büyük, çok büyük; İstanbul, Ankara, Adana, Antalya, Mersin  var. Martın sonu bahar. Emekleriniz, fikirleriniz, varlığınız, destekleriniz, eleştirileriniz, sinirlenmeleriniz için teşekkür ediyorum.  Biliyorum ki hepsi bir fazla oy, meclis üyesi, belediye kazanma mücadelemiz adınaydı. Birlikte çalıştık, birlikte yorulduk, birlikte kazandık. Daha iyisini başarmak için çalışmalarımıza Cumhuriyet Halk Partisi Denizli İl Başkanlığı olarak, kaldığımız yerden devam ediyoruz, edeceğiz. Çünkü bir seçim biter, bir seçim başlar. Bizim mücadelemiz geleceğimizdir. Türkiye'yi yönetmek, yereli kazanmak ve iyi yönetmekten geçer” dedi. 

Gelecek seçimler için şimdiden hazırlanmak gerektiğini belirten Akbaba, “Bize, göz açıp kapanana dek önümüze gelecek o sandık gününe; 14 tane daha Birsen Çelik, Hüseyin Gemi, Şeniz Doğan, Ali Atlı, Yüksel Kepenek bulmak, şimdiden o isimleri bir fidanı büyütürcesine tatlı tatlı sulamak, bir kumaşa hayat verircesine ilmek ilmek dokumak, inandığımız bir belediyeciliği vücuda getirmek için geleceğimize hazırlamak düşer” diye konuştu. Haber Merkezi

 

YORUM YAZ
BU HABER HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR
Okur yorumları, kişilerin kendi görüşleridir. Bu yorumlardan sorumlu değildir.
YORUM YAZ - CHP İl Başkanı Mahir Akbaba: 
FOTO GALERİ Tümünü Gör
VİDEO GALERİ Tümünü Gör