poyrazoğlu otomotiv etiler
16 Temmuz 2020 Perşembe

CHP Denizli İl Kadın Kolları üreticilerin dertlerini dinledi

Cumhuriyet Halk Partisi Denizli İl Kadın Kolları, Çal'da üreticilerin sorunlarını dinledi ve CHP iktidarında üretici ve ev kadınları için yapılacak projeleri anlattı.

18-06-2020 15:04

CHP Denizli Kadın Kolları İl Başkanı Ayşen Kocabay, Çal İlçe Başkanı Ömer Dağlı, Çal Kadın Kolları İlçe Başkanı Sevilay Bahçeci ile birlikte Kabalar ve Kaplanlar Mahallesi’nde incelemede bulundu. Kabalar Mahallesi’nde kekik hasadı yapan kadınlarla buluşan CHP’li kadınlar, tarlada çalışan işçilerin ve üreticilerin sorunlarını dinledi. 

CHP'nin programında yer alan Aile Sigortası ile tüm kadınların güvence altına alınacağını belirten Kadın Kolları İl Başkanı Ayşen Kocabay, “Cumhuriyet Halk Partisi, Atatürk’ün ‘Köylü Milletin Efendisidir’ sözünü kendisine düstur edinmiş ve her zaman köylünün ve üreticinin yanında yer alan bir partidir. CHP iktidarında mazot, gübre ve ilaç fiyatları ucuzlayacak. Üreticilerimiz, maliyetlerin düşmesiyle rahat bir nefes alacak. Aile sigortası ile kadınlarımız güvence altına alınacak. Sosyal güvencesiz kimse kalmayacak” dedi.

Daha sonra Kaplanlar Mahallesi’ne geçen CHP’li kadınlar, Mahalle Muhtarı Necla Karagönlü'nü ziyaret ederek görüş alışverişinde bulundu. Filiz YIĞNAK

YORUM YAZ
BU HABER HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR
Okur yorumları, kişilerin kendi görüşleridir. Bu yorumlardan sorumlu değildir.
YORUM YAZ - CHP Denizli İl Kadın Kolları üreticilerin dertlerini dinledi
FOTO GALERİ Tümünü Gör
VİDEO GALERİ Tümünü Gör