poyrazoğlu otomotiv etiler
8 Temmuz 2020 Çarşamba

CHP’den erken kutlama

CHP İl Başkanı Mahir Akbaba ve Yönetim Kurulu, 24 Kasım Öğretmenler Günü  kapsamında Emekli Öğretmenler Derneği’ni ziyaret ederek öğretmenlerle bir araya geldi.

21-11-2019 13:22

Denizli Emekli Öğretmenler Derneği Başkanı Kevser Erbeği tarafından ağırlanan CHP’lilere emekli öğretmenler sürpriz yaptı. Öğretmenler Korosu, CHP Yönetimi’ne mini konser verdi. İl Başkanı  Mahir Akbaba, "Öğretmenlik hayatları boyunca nice çocuğun karakterinin oluşumuna destek veren, kişiliğini inşa eden, hayatını olumlu anlamda etkileyen öğretmenlerimiz, emekliliklerinde de faydalı olmaya öylesine gayret ediyorlar ki; başlattıkları kurslar, verdikleri eğitim bursları, kurdukları koro, yurt içi ve dışı kültür gezileri, sosyal sorumluluk projeleri; her biri eli öpülesi" dedi.

Dernek yönetimine misafirperverlikleri için teşekkür eden Akbaba, ziyaretten büyük keyif aldığını belirtirken, emekli öğretmenlerin gününü, “Gününüz kutlu olsun, siz emekliler, öğretmenler her şeyin en güzelini hak ediyorsunuz" sözleriyle kutladı. Haber Merkezi

 

YORUM YAZ
BU HABER HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR
Okur yorumları, kişilerin kendi görüşleridir. Bu yorumlardan sorumlu değildir.
YORUM YAZ - CHP’den erken kutlama
FOTO GALERİ Tümünü Gör
VİDEO GALERİ Tümünü Gör