etiler poyrazoğlu otomotiv

CHP adayı Şeniz Doğan, mali müşavirler ve minibüsçülerle  buluştu

Seçim çalışmalarını sürdüren CHP’nin Merkezefendi adayı Şeniz Doğan, SMMO  ve  Çınar Lions Kulübü’nü ziyaret etti, minibüsçülerin taleplerini dinledi. Doğan,  SMMO ziyaretinde vatandaşın tek bir kuruşunu heba etmeyeceğini söyledi.

08-02-2019 14:53

Cumhuriyet Halk Partisi’nin Merkezefendi Belediye Başkan Adayı Avukat Şeniz Doğan, seçim gezileri kapsamında Çınar Lions Kulübü ve Denizli Muhasebeciler Mali Müşavirler Odası’nı ziyaret etti. Ziyaretten duydukları memnuniyeti dile getiren her iki sivil toplum kuruluşunun temsilcileri, Şeniz Doğan’ın projelerine de destek vereceklerini dile getirdi.  Merkezefendi İlçe Başkanı Tolga Varlıker ile birlikte Çınar Lions Kulübü’nü ziyaret eden Şeniz Doğan, Bölge Başkanı Siren Yıldırım, Kulüp Başkanı Burcu İlksöz ve kulüp üyeleri ile bir araya geldi. Kulüp çalışmaları hakkında bilgi alan Şeniz Doğan, toplumun gereksinimlerine uygun  projelere imza atan Çınar Lions Kulübü yöneticilerine teşekkür etti.

Denizli Muhasebeciler ve Mali Müşavirler Odası Başkanı Himmet Yavaş ve oda temsilcileri ile bir araya gelen Şeniz Doğan, projelerini anlattı. SMMMO Başkanı Himmet Yavaş ziyaretten dolayı duyduğu memnuniyeti dile getirdi. Şeniz Doğan  insan odaklı bir belediyecilik anlayışı ile hareket edeceklerini, betona değil insana yatırım yapacaklarını belirterek,  “Her işi erbabına bırakmak gerekir. Bütçe yönetimi noktasında aranızdan gelen arkadaşlarımız ile hareket ederek, tek bir kuruşun dahi heba olmamasına hassasiyet göstereceğiz” diye konuştu.

“MİNİBÜSÇÜLERİN DERDİNE DERMAN OLACAĞIZ”

1200 Evler Minibüs Durağı'nda minibüsçülerle bir araya gelen Doğan, “Minibüsçülerimizin dertlerini, sorunlarını dinledik. Bizim belediyeciliğimizde, minibüsçü esnafının çözümsüz sorunu kalmayacak. Kendileri ile bir araya gelerek, vatandaşımızı da mağdur etmeden ortaya koyacağımız çözümler sayesinde herkesin yüzü gülecek” dedi. Haber Merkezi

YORUM YAZ
BU HABER HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR
Okur yorumları, kişilerin kendi görüşleridir. Bu yorumlardan sorumlu değildir.
YORUM YAZ - CHP adayı Şeniz Doğan, mali müşavirler ve minibüsçülerle  buluştu
FOTO GALERİ Tümünü Gör
VİDEO GALERİ Tümünü Gör