poyrazoğlu otomotiv etiler

Çelikkol, genel merkez yönetiminde

Türkiye Esnaf ve Sanatkarlar Kredi Kefalet Kooperatifleri Merkez Birliğinin (TESKOMB) genel kurulu Ankara’da yapıldı, Denizli Esnaf ve Sanatkarlar Kredi Kefalet Kooperatifleri Birliği Başkanı Musa Çelikkol, genel merkez yönetimine girdi.

16-05-2018 17:06

AK Parti Yozgat Milletvekili Abdülkadir Akgül’ün  Genel Başkanlığa seçildiği genel kurulda Denizli Esnaf ve Sanatkarlar Kredi Kefalet Kooperatifleri Birliği Başkanı Musa Çelikkol, yönetim kurulu üyesi oldu. Birlik Başkanı Musa Çelikkol, Merkez Birliği’nin yönetimine yeniden seçilmekten duyduğu memnuniyeti dile getirdi.

Esnaf ve Sanatkarlar Kredi Kefalet Kooperatifleri Birliğinin esnaf ve sanatkarın dost kapısı olduğunu söyleyen Çelikkol,   "Kooperatifler,  esnaf ve sanatkarlar için bir 'Dost Kapısı' olan, kendi evlerinde dükkanlarında gibi hareket ettikleri, daha önemlisi, herhangi bir senedi birkaç gün geciktirdiğinde, O'nu koruyan ve kollayan bir kurum olmuştur. Esnaf ve sanatkar bilir ki, senedini gününde ödemezse, ertesi gün ipoteği satışa çıkmaz, bütün borcu müeccel hale gelmez. Bu sisteme tüm esnaf teşkilatları ve yöneticilerinin sahiplenmesi ve destek vermesi gerekir" dedi.

Haber Merkezi

YORUM YAZ
BU HABER HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR
Okur yorumları, kişilerin kendi görüşleridir. Bu yorumlardan sorumlu değildir.
YORUM YAZ - Çelikkol, genel merkez yönetiminde
FOTO GALERİ Tümünü Gör
VİDEO GALERİ Tümünü Gör