etiler poyrazoğlu otomotiv
26 Haziran 2019 Çarşamba

Canlı yayında 'evlilik teklifi'

Bölgesel yayın yapan bir televizyon kanalının genç spikeri Musa Uçak,  sunduğu spor programının sonunda sevgilisini stüdyoya çağırarak canlı yayında evlilik teklif etti. Teklifi karşısında şaşkınlık yaşayan genç kız, ‘Evet’ yanıtını verdi. 

15-02-2019 18:18

Denizli’de yayın yapan bir televizyon kanalında önceki gün akşam canlı yayınlanan spor programında ilginç anlar yaşandı. Kanalın 28 yaşındaki spikerlerinden Musa Uçak, bir yıldır birlikte olduğu 24 yaşındaki kız arkadaşı Elif Koyuncu’yu yayın sonrası görüşme bahanesiyle kanal binasına çağırdı. Sunduğu spor programının ardından kapanış konuşmasını yapan Uçak, canlı yayında kanalda bulunan sevgilisini stüdyoya çağırdı. Program konukları ve izleyenlerin büyük şaşkınlık yaşadığı o anlarda, stüdyoya gelen Koyuncu,  sürpriz evlilik teklifiyle karşılaştı. Önceden hazırladığı balonun ipinin ucundaki yüzüğü çözen Uçak, kız arkadaşının şaşkın bakışları arasında önünde diz çökerek "Bir ömür boyu benimle yaşar mısın?" diye sordu. Canlı yayında evlilik teklifi alan Koyuncu, romantik sevgilisine ‘Evet’ cevabı vererek sarıldı. Teklif sırasında canlı yayın ekibi de konfetilerle çiftin mutluluğuna ortak olmayı ihmal etmedi. 

Gazeteci bir sevgiliden ancak böyle bir evlilik teklifin beklenebileceğini aktaran Koyuncu, çok karmaşık duygular içerisinde olduğunu belirterek, "O an çok heyecanlıydım, arkadaşlarım da bana sürpriz yapmış ve bu organizasyona ortak olmuş, onların bu hareketine de şaşırdım. Canlı yayına daha önce çıkmamıştım, böyle bir sürpriz beni daha çok şaşırttı. Sevdiğim adamın bana böyle bir sürpriz yapması beni daha çok etkiledi" dedi. 

Canlı yayında sevgilisine evlilik teklifi ettiği anın hayatının en heyecanlı anlarından olduğunu ifade eden Uçak, "Her canlı yayının ayrı bir heyecanı olur,  ancak bu canlı yayının heyecanı başkaydı. Programın sonunda da izleyicilerimizden ve taraftarlarımızdan yoğun şekilde tebrik mesajları aldık. Hepsine ayrı ayrı teşekkür ediyorum" diye konuştu. İHA

YORUM YAZ
BU HABER HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR
Okur yorumları, kişilerin kendi görüşleridir. Bu yorumlardan sorumlu değildir.
YORUM YAZ - Canlı yayında 'evlilik teklifi'
FOTO GALERİ Tümünü Gör
VİDEO GALERİ Tümünü Gör