poyrazoğlu otomotiv etiler

Çanakkale Zaferi'ne  özel iki etkinlik

Büyükşehir Belediyesi, 18 Mart Çanakkale Zaferi ve Şehitleri Anma Günü nedeniyle iki organizasyon gerçekleştiriyor. 18 Mart Pazar günü Çanakkale Deniz Zaferi Anma Konseri düzenlenecek. 19 Mart Pazartesi günü ise Çanakkale Destanı isimli  tiyatro oyununu sahnelenecek.  

17-03-2018 11:57

18 Mart Çanakkale Zaferi’nin 103. yıldönümü ve Şehitleri Anma Günü nedeniyle Büyükşehir Belediyesi iki  büyük organizasyona imza atıyor. Bu kapsamda ilk olarak Büyükşehir Belediyesi Konservatuarı Çanakkale Deniz Zaferi özel anma konseri gerçekleştirecek. Büyükşehir Belediye Konservatuarı Şefi Selim Öztaş’ın yöneteceği konser 18 Mart 2018 Pazar günü saat 20.00’de Pamukkale Üniversitesi Kongre ve Kültür Merkezi’nde gerçekleştirilecek.

Programlar ücretsiz

18 Mart Çanakkale Zaferi ile ilgili bir diğer organizasyon ise, Abdülkadir Katra’nın yazıp yönettiği "Çanakkale Destanı" isimli tiyatro oyunu olacak. Eser, 19 Mart Pazartesi günü saat 20.00’de  Büyükşehir Belediyesi Kongre ve Kültür Merkezi’nde (Eski EGS)  izleyicilerin karşısına çıkacak. Ücretsiz olacak her iki programa tüm Denizlililerin davetli olduğu belirtildi. 

Haber Merkezi

 

YORUM YAZ
BU HABER HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR
Okur yorumları, kişilerin kendi görüşleridir. Bu yorumlardan sorumlu değildir.
YORUM YAZ - Çanakkale Zaferi'ne  özel iki etkinlik
FOTO GALERİ Tümünü Gör
VİDEO GALERİ Tümünü Gör