poyrazoğlu otomotiv etiler
18 Şubat 2019 Pazartesi

Camide buluşan çocuklara dondurma

Merkezefendi Belediyesi’nin geçtiğimiz yıl başlattığı ‘Merkezefendili Çocuklar Camilerde Buluşuyor Dondurmayla Serinliyor’ projesi bu yılda devam ediyor. Belediye Başkanı Muhammet Subaşıoğlu,  Emir Sultan Camii Kuran Kursu’nda öğrencilerle bir araya gelerek dondurma ikram etti. 

12-07-2018 18:12

Camiye giden çocukların devamlılığını sağlamak amacıyla Merkezefendi Belediyesi,  her gün 7 bin 200 öğrenciye ücretsiz dondurma ikram ediyor. Yaz Kuran Kursları kapsamında Merkezefendi sınırları içerisinde 278 ayrı noktada ücretsiz dondurma dağıtımı gerçekleştiriliyor. Emir Sultan Camii'nde çocuklarla bir araya gelen Belediye Başkanı Muhammet Subaşıoğlu, camideki  130 öğrenciye dondurma ikramında bulundu. Dondurma aldıkları için çok mutlu olduklarını söyleyen çocuklar, Başkan Subaşıoğlu’na teşekkür etti. Subaşıoğlu, çocuklarla sohbet edip, birlikte fotoğraf çektirmeyi de unutmadı.

Merkezefendi Belediye Başkanı Muhammet Subaşıoğlu, “ Geçtiğimiz yıl başlattığımız projemizi bu yıl da devam ettiriyoruz. İlk gün  Emir Sultan Camiimizde çocuklarımızın dondurmalarını ikram ettik. Geçtiğimiz yıl 6 bin 500 öğrencimize ulaşmıştık,  bu yıl 7 bin 200 öğrencimizle başladık. İlerleyen yıllarda da projemizi ivme kazandırarak devam ettirmek istiyoruz” dedi. 
Haber Merkezi
 

YORUM YAZ
BU HABER HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR
Okur yorumları, kişilerin kendi görüşleridir. Bu yorumlardan sorumlu değildir.
YORUM YAZ - Camide buluşan çocuklara dondurma
FOTO GALERİ Tümünü Gör
VİDEO GALERİ Tümünü Gör