poyrazoğlu otomotiv etiler

Çameli, otobüs terminaline kavuşuyor 

Denizli Büyükşehir Belediyesi’nin Çameli ilçesinde başladığı otobüs terminalini tamamladı. Modern terminal binası kısa süre içinde hizmete açılacak. 

30-05-2018 16:52

Denizli’nin büyükşehir olmasıyla birlikte sorumluluk alanı genişleyen Büyükşehir Belediyesi, ilçelere de ihtiyaçlarına yönelik modern tesisler kazandırıyor. Bu kapsamda Sarayköy ilçesine modern bir terminal binası kazandıran Büyükşehir Belediyesi, Çameli, Çal ve Honaz ilçesine otobüs terminali inşaatlarını sürdürüyor. 550 metrekare kapalı alana kurulan Çameli İlçe Otobüs Terminali'ni tamamlayan Denizli Büyükşehir Belediyesi bölgeye hizmet verecek modern bir tesis kazandırdı. Bilet satış ofisleri, yolcu bekleme alanı, kafeterya, mescit, teras ve kahvehanenin yer alacağı Çameli İlçe Otobüs Terminali kısa süre içinde hizmete açılacak.

"Bir projeyi daha tamamlamanın mutluluğunu yaşıyoruz"

Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan, vermiş oldukları sözleri tek tek yerine getirmenin mutluluğunu yaşadıklarını söyledi. Çameli’nin en büyük ihtiyaçlardan birinin otobüs terminali olduğunu belirten Zolan, "Şükürler olsun başladığımız  bir projeyi daha tamamlamanın mutluluğunu yaşıyoruz. Biz 'söz verdik m;  ne pahasına olursa olsun o sözü yerine getiririz inşallah. Milletimizin emanetini, bize duyduğu güveni hakkıyla yerine getirmek için koşmaya devam ediyoruz. Allah'ım birlik ve beraberliğimizi daim eylesin. Terminalimiz şimdiden ilçemize, Denizlimize hayırlı uğurlu olsun" diye konuştu.
 

YORUM YAZ
BU HABER HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR
Okur yorumları, kişilerin kendi görüşleridir. Bu yorumlardan sorumlu değildir.
YORUM YAZ - Çameli, otobüs terminaline kavuşuyor 
FOTO GALERİ Tümünü Gör
VİDEO GALERİ Tümünü Gör