poyrazoğlu otomotiv etiler
10 Aralık 2018 Pazartesi

Çameli’de 52 başvuru

Çameli Belediyesi'nde 52 taşeron işçisinin kadroya alınmasıyla ilgili başvuru işlemleri başlatıldı. İşçiler kadroya alınacak olmanın mutluluğunu yaşadı.

13-01-2018 13:06

Çameli Belediyesi bünyesinde çalışan 52 taşeron işçinin kadroya geçiş başvuruları Çameli Belediyesi Destek Hizmetleri Müdürlüğüne yapıldı Kadroya alınacak olmanın mutluluğunu yaşayan taşeron işçiler, evraklarını getirerek kayıt işlemlerini yaptırdı.

Tespit Komisyonunun müracaatları incelemesi sonrasında işlemlerin hızlandırılacağı öğrenilirken, Belediye Başkanı Cengiz Arslan, kadroya geçme hakkı kazanan belediye personelinin mutluluklarını paylaştıklarını dile getirdi. Başkan Arslan, “696 sayılı Kanun Hükmündeki Kararname çerçevesinde taşeron bünyemizde çalışan, şehirlerimizi imar ve ihya noktasında el ele gönül gönüle vermiş olduğumuz işçi kardeşlerimiz; yine aynı gönüllülük esasında belediyemizin ve devletimizin güvencesi altına alınarak çalışmaya devam edilecek. Biz bunun şehirlerimize, kurumlarımıza ve ülkemize katkı sağlayacağını ümit ediyor ve buna inanıyoruz. Gerçekten ülkemizde uzun zamandır işçi kardeşlerimizin gündeminde olan ve ülkemizin de doğal olarak, hükümetimizin de, devletimizin de önemli gündemlerinden birisi olan taşeron işçilerimize devlet güvencesi kadrosu verilmesi noktasında bir çalışmanın neticelenmesi noktasındayız” dedi.

Taşeron işçiliğinden kadroya geçme hakkı kazanarak evraklarını teslim eden belediye işçileri mutluluklarını dile getirerek, başta Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan olmak üzere hükümet yetkililerine ve Belediye Başkanı Cengiz Arslan’a teşekkürlerini ilettiler.

YORUM YAZ
BU HABER HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR
Okur yorumları, kişilerin kendi görüşleridir. Bu yorumlardan sorumlu değildir.
YORUM YAZ - Çameli’de 52 başvuru
FOTO GALERİ Tümünü Gör
VİDEO GALERİ Tümünü Gör