poyrazoğlu otomotiv etiler
10 Aralık 2018 Pazartesi

Çameli Belediyesi ve Hak-İş anlaştı

Hizmet-İş Sendikası ile Çameli Belediyesi arasında yapılan toplu iş sözleşme görüşmeleri anlaşma ile sonuçlandı.

13-01-2018 13:06

 

Çameli Belediye Başkanlığı makam odasında düzenlenen görüşmeye Çameli Belediye Başkanı Cengiz Arslan Başkan Yardımcısı Atila Aydın , Hizmet İş Sendikası Denizli Şube Başkanı Sezayi Söylemez , Yazı İşleri Müdür Vekili Mesut Demirel , Kültür ve Sosyal İşler Müdürü Vk. Serpil Uğur Hizmet İş Sendikası Çameli Belediyesi temsilcisi Levent Gököz katıldı.

Görüşmede bir konuşma yapan Mehmet Levent Gököz, “Çok iyi bir zam aldık. Belediye Başkanımız Cengiz Arslan’a teşekkür ederim. Şu ana kadar yaptığımız toplu sözleşmelerde alınan en yüksek zam budur” dedi.

Çameli Belediye Başkanı Cengiz Arslan ise, “İşçilerimizin sosyal haklarını koruyarak, imkânlarımız ve Hükümetimizin yıllık katsayı artışı doğrultusunda zam uygulamaya çalıştık. Sözleşme üç yılı kapsıyor. Önemli olan çalışanlarımızın parasının düzenli ödenmesidir. Göreve geldiğimiz günden bu yana çalışanlarımızın alnının teri soğumadan emeğinin karşılığını almasına özen gösteriyoruz” dedi.

Hizmet-İş Sendikası Denizli Şube Başkanı Sezayi Söylemez konuşmasında, “Başkanımız Cengiz Arslan ve ekibi görüşmelerimiz sürecinde çok olumlu yaklaştı. Ortak bir noktada buluştuk. Kendilerine teşekkür ederiz” dedi.

YORUM YAZ
BU HABER HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR
Okur yorumları, kişilerin kendi görüşleridir. Bu yorumlardan sorumlu değildir.
YORUM YAZ - Çameli Belediyesi ve Hak-İş anlaştı
FOTO GALERİ Tümünü Gör
VİDEO GALERİ Tümünü Gör