etiler poyrazoğlu otomotiv
22 Ağustos 2018 Çarşamba

Çal ve Bekilli’de muhtarları dinledi

Vali Hasan Karahan, ilçe ziyaretlerine Çal ve Bekilli’yle devam etti. İki ilçede mahalle muhtarlarıyla toplantı düzenleyen Karahan, sorunlarını dinledi, çözümü için talimat verdi.

17-05-2018 16:18

Vali Hasan Karahan’ın ilk durağı Çal oldu. Burada Çal Kaymakamlığı ziyaretinin ardından ilçedeki okulları ziyaret eden Vali Karahan, daha sonra muhtarlarla buluştu.  Vatandaşların temsilcileri konumunda olan mahalle muhtarları ile kamu kurum yetkililerini bir araya getiren Karahan, “İlimizi ilçe ilçe dolaşıyoruz. Bire bir talepleri, sorunları dinleyerek çözmeye çalışıyoruz. Denizlimizde güzel işler yapılmış, inşallah daha güzellerini hep birlikte yaparız. Çal ilçemizde de Kaymakamlık ve Belediyemizce güzel işler yapılmış. İnşallah ihtiyaçları yine yerinde tespit edip, çözümünü yine birlikte yapacağız. Daha güzel daha başarılı işlere inşallah hep birlikte imza atacağız. Muhtarlarımız, sizler bize talep ve dileklerinizi iletin, onlarla ilgili değerlendirmemizi hep beraber yapalım” dedi.

 

Açılış konuşmasının ardından mahallelerin sorunları masaya yatırıldı. Muhtarlar, mahallelerinde yaşanan sıkıntı, sorun ve talepleri konunun muhatabı kurum amirlerine iletti. Vali Karahan, muhtarların aktardığı sorunların çözümü için ilgili kurum müdürlerine talimat verdi. Vali Karahan, Çal ziyaretinin ardından Bekilli’ye geçti.

Haber Merkezi

YORUM YAZ
BU HABER HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR
Okur yorumları, kişilerin kendi görüşleridir. Bu yorumlardan sorumlu değildir.
YORUM YAZ - Çal ve Bekilli’de muhtarları dinledi
FOTO GALERİ Tümünü Gör
VİDEO GALERİ Tümünü Gör