etiler poyrazoğlu otomotiv
26 Ağustos 2019 Pazartesi

Çal’da voleybol turnuvası

Çal’da Gençlik Spor İlçe Müdürlüğü organizasyonuyla çevre ilçeleri de içine alan geniş kapsamlı bir voleybol turnuvası düzenlenecek. 

07-02-2019 18:16

“Gelin Spor Yapalım, Ödülü Sağlık Olsun” sloganıyla geçtiğimiz yıl ilki yapılan voleybol turnuvası ikinci kez düzenleniyor.  Çal Kaymakamlığı’nın destekleriyle yapılacak Dostluk Kupası müsabakalarına Çal’ın yanı sıra Baklan, Bekilli, Çivril ve talep olması halinde diğer ilçelerde bulunan kamu kurumları, özel sektör çalışanları oda ve mahallelerden takımını oluşturan herkes katılım sağlayabilecek.

Yoğun ilginin olduğu voleybol turnuvası için başvurular devam ediyor. İlçe Spor Salonunda yapılacak organizasyona katılmak isteyenler Çal Gençlik ve Spor İçe Müdürlüğü’nden telefon yada mail yoluyla bilgi alabilecek.  Katılım formu ve turnuva şartnamesi denizligsb.gov.tr adresinde yayınlandı. 

Turnuvaya ev sahipliği yapan Çal Gençlik Spor İlçe Müdürü Tayfur Öztepe,  öncelikli amaçlarının Çal ve çevre ilçelerde yaşayan her yaştan insanı, sporun gücünü kullanarak birlik, beraberlik, dostluk ve kardeşlik duygusuyla kaynaşmalarını sağlamak olduğunu söyledi. Üç yıldır geleneksel olarak yapılan spor turnuvalarının bu yıl daha da genişletilerek planlandığını belirten Öztepe, Çal ilçesi olarak spor yapan ve sporla yaşayan bir toplum olma yolunda ilerlediklerini kaydetti.   Çal Kaymakamlığı Voleybol Dostluk Kupası başvuruları 14 Şubat Perşembe günü mesai bitimine kadar yapılabilecek. Fikstür çekimi ise 15 Şubat Cuma günü Çal İlçe Spor Salonunda yapılacak. Haber Merkezi

YORUM YAZ
BU HABER HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR
Okur yorumları, kişilerin kendi görüşleridir. Bu yorumlardan sorumlu değildir.
YORUM YAZ - Çal’da voleybol turnuvası
FOTO GALERİ Tümünü Gör
VİDEO GALERİ Tümünü Gör