poyrazoğlu otomotiv
25 Mayıs 2019 Cumartesi

Büyükşehir, perde açıyor

Büyükşehir Belediyesi Şehir Tiyatrosu,  Dünya Tiyatrolar Günü’nde “Söz Sende”,  “Kadın Hikâyeleri” ve “Aşkımız Aksaray’ın En Büyük Yangını” isimli oyunları tiyatro severlerle buluşturacak. 

27-03-2018 10:47
" frameborder="0" allow="accelerometer; autoplay; encrypted-media; gyroscope; picture-in-picture" allowfullscreen>

Denizli Büyükşehir Belediyesi Şehir Tiyatrosu ve Denizli Büyükşehir Belediyesi Genç Denizli Tiyatro Kulübü, 27 Mart Dünya Tiyatrolar Günü etkinlikleri kapsamında 4 oyunla Denizlililerin karşısına çıkıyor. Çatalçeşme Oda Tiyatrosu'nda sahnelenecek oyunlar bugün sabah 10.00’da Söz Sende ile başlayacak. 

Denizlililerin ücretsiz izleyebileceği oyunlar, aynı gün saat 14.00’te  Kadın Hikâyeleri ile  devam edecek. Dünya Tiyatrolar Günü bildirisinin okunacağı akşam programında ise Denizli Büyükşehir Belediyesi Şehir Tiyatrosu'nun oyunu Aşkımız Aksaray’ın En Büyük Yangını  sahnelenecek. Denizli Büyükşehir Belediyesi Şehir Tiyatrosu, ayrıca aynı gün Doğa Koleji’nde de saat 15:30’da  Söz Sende  isimli oyunla öğrencilerin karşısına çıkacak.

Başkan Zolan, Dünya Tiyatrolar Günü’nü kutladı

Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan, “İnsanlığın var oluşundan bu yana kadim sanat dalı tiyatroya emek veren sanatçılarımız ve tiyatroya gönül veren tüm vatandaşlarımızın Dünya Tiyatrolar Günü'nü tebrik ediyorum. Büyükşehir Belediyesi olarak bu özel günde sanatseverleri yine yalnız bırakmıyor, birbirinden özel ve değerli oyunlarımızı bir kez daha sahneye taşıyoruz. Dünya Tiyatrolar Günü kapsamında sahnelenecek oyunlarımıza tüm tiyatro severleri davet ediyorum” dedi.

Haber Merkezi

 

YORUM YAZ
BU HABER HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR
Okur yorumları, kişilerin kendi görüşleridir. Bu yorumlardan sorumlu değildir.
YORUM YAZ - Büyükşehir, perde açıyor
FOTO GALERİ Tümünü Gör
VİDEO GALERİ Tümünü Gör