poyrazoğlu otomotiv etiler

Büyükşehir, Manço’yu unutmadı

Büyükşehir Belediyesi, ünlü sanatçı Barış Manço'yu ölümünün 19. yılında da unutmadı. 19. Yıl Anma Programı’nda Mehmet Bacaklı ve Grup Anadolu, Barış Manço’nun unutulmaz eserlerini seslendirdi.

23-02-2018 16:32

Besteleriyle milyonların gönlünde taht kuran ünlü sanatçı Barış Manço’nun ölümünün 19. Yılında Denizli Büyükşehir Belediyesi anma programı düzenledi. Pamukkale Üniversitesi Kongre ve Kültür Merkezi’nde düzenlenen 19. Yıl Anma Programı’na Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan, Genel Sekreter Yardımcısı Mustafa Gökoğlan, Kültür, Turizm ve Tanıtım Dairesi Başkanı Hüdaverdi Otaklı, davetliler ve çok sayıda vatandaş katıldı. 

Solist Mehmet Bacaklı ve Grup Anadolu, Barış Manço’nun unutulmaz eserlerini seslendirdi. Anma gecesine yoğun ilgi gösteren sanatçının sevenleri  salona sığmadı. Dışarıda kalan izleyiciler için salon girişindeki alana led ekran kuruldu. İzleyiciler Barış Manço’nun unutulmayan şarkılarına eşlik etti, kimi zaman duygusal kimi zaman da keyifli anlar yaşadı. 

“Halkın değerlerine sahip çıkan bir sanatçımızdı”

Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan, Türkiye'de ve dünyada milyonların gönlünde taht kuran Barış Manço’yu unutmayacaklarını belirterek, “Barış Manço’yla  tanışma imkanı bulup, o güzelliği yaşadım. Çok değerli bir sanatçımızdı, halkın içinden, halka beraber olan, değerlerine sahip çıkan ve saygı gösteren bir sanatçımızdı. Mekanı cennet olsun. Grup Anadolu ekibindeki kardeşlerimiz Manço’ya  canı gönülden, severek sahip çıkıyor. Sevgi bu olsa gerek. Büyükşehir Belediyesi olarak usta sanatçımız için her yıl düzenlediğimiz anma programlarımızı sürdürüyoruz. Büyük sanatçıyı rahmetle anıyorum” diye konuştu.  

YORUM YAZ
BU HABER HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR
Okur yorumları, kişilerin kendi görüşleridir. Bu yorumlardan sorumlu değildir.
YORUM YAZ - Büyükşehir, Manço’yu unutmadı
FOTO GALERİ Tümünü Gör
VİDEO GALERİ Tümünü Gör