etiler poyrazoğlu otomotiv

Büyükşehir, kalkınmada öncü olacak

Millet İttifakı Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Ümit Bahtiyar, çiftçiden sanayiciye kadar üretimi destekleyen bir modeli hayata geçireceklerini, kalkınmada öncü olacak bir Büyükşehir Belediyesi oluşturacaklarını söyledi. 

16-03-2019 16:23

Millet İttifakı Denizli Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Ümit Bahtiyar,  Tavas’ta hemşehrilerini ziyaret etti. Tavas Belediye Başkan Adayı Kadir Tatık ile birlikte mahalleleri gezen Bahtiyar, esnafla sohbet etti. Esnafın derdini dinleyen Bahtiyar, nohutunu satamadığı dile getiren bir üreticiye, “Üreticimizin geçen sene 10 liraya sattığı nohudu, bu sene 5 liraya satamamasının önüne geçmek için Üreten Denizli Modeli diyoruz” şeklinde konuştu.

Nikfer Mahallesi’nde de vatandaşlarla buluşan Bahtiyar, turizme katkısını arttırmak üzere Bozdağ Kayak Merkezi ile ilgili bir müjde verdi. Tesis sıkıntısından dolayı eksiklik yaşanan Bozdağ Kayak Merkezi’ne otel ve sosyal tesislerin yapılacağını müjdeleyen Bahtiyar, “Vatandaşlarımızın ve tur otobüslerinin Nikfer’e daha kolay ulaşım sağlaması için Büyükşehir Belediyesi olarak ulaşımda Nikfer’e ve Bozdağ’a ayrıcalık yapılacak” dedi.

Bozdağ’ın isminin Nikfer Bozdağ olarak değiştirileceğini ifade eden Bahtiyar, “Bölgemizi daha iyi anlatabilmemiz için isim değişikliğine gideceğiz. Nikfer Bozdağ Kayak Merkezi’ni cazibe merkezi yapmak için gereken her şeyi sağlayacağız. Kayak merkezi yoluna satışların yapılabileceği, yerli ve yabancı turistlerin misafir edilebileceği organize satış sahaları kurulacak. Kalkınmada öncü olacak bir Büyükşehir Belediyesi oluşturacağız” diye konuştu.

Haber Merkezi

 

YORUM YAZ
BU HABER HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR
Okur yorumları, kişilerin kendi görüşleridir. Bu yorumlardan sorumlu değildir.
YORUM YAZ - Büyükşehir, kalkınmada öncü olacak
FOTO GALERİ Tümünü Gör
VİDEO GALERİ Tümünü Gör