poyrazoğlu otomotiv etiler

Büyükşehir’den bağlantı yemeği 

Büyükşehir Belediyesi, Sanayi Bağlantı Köprüsü'nün hizmete girmesi nedeniyle bölge esnafına yemek verdi. Esnafla bulaşan Büyükşehir belediye Başkanı Osman Zolan, köprü ile şehrin iki yakasının bağlandığını vurgulayarak, "Sanayi Bağlantı Köprüsü,  Denizlimize çok yakıştı" dedi.

16-05-2018 17:49

Sanayi Bağlantı Köprüsü'nün yanında düzenlenen yemeğe Denizli Valisi Hasan Karahan, Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan, AK Parti Denizli İl Başkanı Necip Filiz, davetliler ile 6 bin dolayında esnaf ve vatandaş katıldı. 

Denizli’ye çok yakıştı 

Sanayi Bağlantı Köprüsü'nün hizmete girmesi dolaysıyla bir araya geldiklerini belirten Başkan Zolan, "Ulaşımda bir rahatlama yaşadık. Bu köprümüz Denizli’de ard germe sistemi ile yapılan ilk köprü. Denizlimize çok yakıştı. Güle güle kullanın. Kazasız belasız siz değerli esnafımıza ve vatandaşlarımıza uzun yıllar hizmet etsin inşallah. Daha birçok güzellikle yapmayı Allah'ım bize nasip etsin. Verdiğimiz tüm sözleri yapa yapa yolumuza devam ediyoruz. Emek veren tüm çalışma arkadaşlarıma ve bizlere destek veren vatandaşlarımıza çok teşekkür ediyorum. Yarınımız bugünden daha güzel olsun inşallah. Birlik ve beraberlik içinde daha ileriye gidelim. Tüm hemşehrilerimizin ve ülkemizin şimdiden ramazanı mübarek olsun" dedi.

 "Hep birlikte memleketimize hizmet ediyoruz"

Vali Karahan ise, Üçgen Köprülü Kavşakları ve Sanayi Bağlantı Köprüsü'nün hizmete alınmasıyla trafiğin rahatlamaya başladığını belirterek, “Hep birlikte memleketimize hizmet ediyoruz. Sizlerin de çalışan üreten olarak büyük katkınız var. Emeği geçenlere teşekkür ediyorum, hayırlı uğurlu olsun" diye konuştu.  AK Parti İl Başkanı Filiz ise, "Ramazan öncesi bu yemekte bir araya geldik. Ramazan ayının dünyada barışa, ülkemizde ve bütün İslam coğrafyasında birlik ve beraberliğe vesile olmasını Cenabı-ı Hak'tan niyaz ediyorum" diye konuştu.  
Şengül BOZ 
 

YORUM YAZ
BU HABER HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR
Okur yorumları, kişilerin kendi görüşleridir. Bu yorumlardan sorumlu değildir.
YORUM YAZ - Büyükşehir’den bağlantı yemeği 
FOTO GALERİ Tümünü Gör
VİDEO GALERİ Tümünü Gör