poyrazoğlu otomotiv
22 Mayıs 2019 Çarşamba

Büyükşehir'den 2 bin 100 kilometre asfalt

Denizli'nin büyükşehir olmasının ardından 19 ilçe ve 622 mahalleye hizmet etmeye başlayan Büyükşehir Belediyesi, bugüne kadar 550 kilometre yolda sıcak asfalt,  1550 kilometre yolda ise birinci ve ikinci kat asfalt çalışması yaptı.

20-11-2018 18:02
" frameborder="0" allow="accelerometer; autoplay; encrypted-media; gyroscope; picture-in-picture" allowfullscreen>

Büyükşehir Yasası’yla birlikte 19 ilçe ve 622 mahalleye hizmet etmeye başlayan Denizli Büyükşehir Belediyesi, kent merkezi ile birlikte ilçelerde de üst yapı çalışmalarına ara vermeden devam ediyor. Vatandaşların daha kaliteli, konforlu ve güvenli seyahat etmesi için başlattığı asfalt atağını sürdüren Büyükşehir Belediyesi, bugüne kadar 550 kilometre yolda sıcak asfalt çalışması, 1550 kilometre  yolda ise birinci ve ikinci sınıf asfalt çalışması yaptı. 1. ve 2. kat asfalt çalışması ile özellikle ilçelere bağlı mahallelere ulaşımda kolaylık sağlandı. 

Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan, vatandaşların güvenini boşa çıkarmadıklarını belirterek, Denizli'de yaşayan herkesin daha mutlu, rahat ve huzurlu olması için gece gündüz çalışmaya devam ettiklerini belirtti. Vatandaşların daha rahat, konforlu ve güvenli seyahat etmesi için ulaşım yatırımlarına büyük önem verdiklerini, köprülü kavşaklar, alt ve üst geçitler, çevre yolları gibi birçok yatırım yaptıklarını, bunların yanında ise 2 bin 100 kilometre asfalt çalışmasını hayata geçirdiklerini kaydeden Zolan, "Biz nerede bir vatandaşımızın sorunu, derdi varsa onları çözmek için yola çıktık. ‘Hizmet için varız’ dedik. Büyükşehir daha büyük hizmetler yapmaya devam edecek" diye konuştu.
Haber Merkezi
 

YORUM YAZ
BU HABER HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR
Okur yorumları, kişilerin kendi görüşleridir. Bu yorumlardan sorumlu değildir.
YORUM YAZ - Büyükşehir'den 2 bin 100 kilometre asfalt
FOTO GALERİ Tümünü Gör
VİDEO GALERİ Tümünü Gör