poyrazoğlu otomotiv etiler

Bursa Caddesi trafiğe açıldı 

Büyükşehir Belediyesi, bir süre önce alt yapısını tamamladığı Bursa Caddesi’ni asfaltlayarak trafiğe açtı. Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan, Bursa Caddesi’nin yenilenen üst yapısıyla Denizli'ye çok yakışacağını söyledi.

04-06-2018 18:43

Denizli'nin en yoğun kullanılan güzergâhlarından biri olan Bursa Caddesi’nde alt yapı çalışmalarını bitiren Büyükşehir Belediyesi, asfaltlama çalışmalarını tamamladı. Üst yapı çalışmalarının bitirilmesinin ardından Bursa Caddesi trafiğe açıldı. Ulus Caddesi ile Üniversite Caddesi arasında yer alan Bursa Caddesi, 2 gidiş, 2 geliş olmak üzere 4 şeritli düzenlendi. 1400 metre uzunluğa sahip güzergahta 2 bin 160 ton asfalt kullanıldı. Araçlar için parklanma şeridinin de yer aldığı Bursa Caddesi kaldırım ve peyzaj düzenleme çalışmalarının  tamamlanmasıyla modern yüzüne kavuşacak.

Yarınlara yatırım yapıyoruz

Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan, vatandaşların rahat ve konforlu bir şekilde seyahat edebilmesi için gece gündüz çalıştıklarını belirterek, Bursa Caddesi’nin yenilenen üst yapısıyla Denizli'ye çok yakışacağını söyledi. Başkan Zolan, "Bursa Caddesi’ni de yoluyla kaldırımıyla sıfırdan yapıyoruz. Büyükşehir Belediyesi olarak, yarınlara yatırım yapıyoruz. Hemşehrilerimizin daha sağlıklı, mutlu ve huzurlu bir yaşam sürmesi için gece gündüz çalışmaya devam edeceğiz. Hayırlı uğurlu olsun" dedi. 

Haber Merkezi

YORUM YAZ
BU HABER HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR
Okur yorumları, kişilerin kendi görüşleridir. Bu yorumlardan sorumlu değildir.
YORUM YAZ - Bursa Caddesi trafiğe açıldı 
FOTO GALERİ Tümünü Gör
VİDEO GALERİ Tümünü Gör