poyrazoğlu otomotiv etiler

Buldanlı kadınları siyasete davet etti

AK Parti Kadın Kolları Başkanlığına seçilen Aysel Mustak, Buldanlı kadınların siyasette daha aktif rol almasını ifade ederek, “Buldanlı kadınlarımızı AK Parti’de siyaset yapmaya davet ediyorum” dedi.

12-04-2018 15:39

AK Parti Buldan Kadın Kolları Başkanlığı’na Aysel Mustak getirildi. AK Parti Kadın Kolları Başkanlığı ile ilgili olarak açıklama yapan Aysel Mustak, Buldanlı kadınların artık her alanda en önde yer aldığına dikkat çekerek siyasette de yer almaları gerektiğini ifade etti.

Mustak, Buldan’ın tarihinden bu tarafa tekstil ve dokuma kültüründe her zaman Türkiye’de ön planda olduğunu, ilçedeki kadınların ilçe ekonomisine çalışarak büyük katkı sağladığını belirterek, “Son dönemde Buldan’ın sosyal ve siyasi hayatında da tartışılmaz şekilde yer almaya başladık. Özellikle siyasi partilerde kadın kolları daha aktif görevler almaktadır. Buldan kadınları son dönemde Belediye Meclis üyeliği,  parti yönetim kurullarında aktif görevlere gelmişlerdir. Özellikle Ak Parti’nin 15 yıllık başarılarında Kadın Kollarının katkısı çok büyüktür. Partimin Kadın Kolları başkanlığı görevine talip oldum ve seçildim.  Kadın kardeşlerimle daha güzel ve yaşanılabilir bir Buldan için hep beraber çalışmaya devam edeceğiz. Böyle önemli bir görevi bana verdikleri için Buldan teşkilatına, Denizli Kadın Kolları Başkanı Nurcan Dalbudak ve Ankara Genel Merkez Kadın Kolları Başkanı Lütfiye Selva Çam’a şükranlarımı sunuyorum” dedi.

Haber Merkezi

YORUM YAZ
BU HABER HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR
Okur yorumları, kişilerin kendi görüşleridir. Bu yorumlardan sorumlu değildir.
YORUM YAZ - Buldanlı kadınları siyasete davet etti
FOTO GALERİ Tümünü Gör
VİDEO GALERİ Tümünü Gör