poyrazoğlu otomotiv etiler

Buldan’a yıldız yağacak 

Buldan Dokuma, Kültür ve El Sanatları Festivali’ne katılacak sanatçılar belli oldu. Gecen yıl Yenicekent Festivali’nde sahne alan Romen asıllı Otillia Bruma’nın sahne alacağı festivale, Türkiye’nin sevilen sanatçıları da renk katacak. Üç gün devam edecek olan festivalin finalini  İstanbul Girls Orchestra ve Şevval Sam yapacak. 

23-05-2018 16:01

Bu yıl 29-30 Haziran ve 1 Temmuz tarihlerinde düzenlenecek olan Buldan Dokuma , Kültür ve El Sanatları Festivali’ne katılacak sanatçılar belli oldu.  Festivalin açılış konserini 29 Haziran Cuma günü pop müziğinin sevilen seslerinden Tuğba Yurt ve Buray  verecek. 30 Haziran Cumartesi günü ise Grup Abdal ve geçen yıl Yenicekent Festivali’nde sahne alan dünya starı Romen Otilia
Bruma sahne alacak. 

Buldan,  Kızlar Orkestrası ile coşacak 
Dünyaca ünlü sanatçılar tarafından seslendirilmiş şarkıları Türk enstrümanlarla  yeniden düzenleyerek farklı bir tarz oluşturmayı başaran İstanbul Girls Orchestra,  1 Temmuz Pazar günü Buldan’da sahne alacak.  3 gün devam eden ve sunuculuğu Okan Karacan’ın üstlendiği festivalin finalini ise sevilen sanatçı Şevval Sam yapacak. 
Haber Merkezi
 

YORUM YAZ
BU HABER HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR
Okur yorumları, kişilerin kendi görüşleridir. Bu yorumlardan sorumlu değildir.
YORUM YAZ - Buldan’a yıldız yağacak 
FOTO GALERİ Tümünü Gör
VİDEO GALERİ Tümünü Gör