poyrazoğlu otomotiv etiler

Bu sergi gezilir

Huzurevi sakinlerinin el emeği göz nuru eserler PAÜ Hastanesi’ndeki sergi ile davetlilerin beğenisine sunuldu. 200’e yakın ürünün bulunduğu sergi 15 Mart’a kadar açık kalacak.

13-03-2019 10:39

PAÜ Hastanesi Sergi salonunda Denizli Huzurevi Yaşlı Bakım ve Rehabilitasyon Merkezi Müdürlüğü El Sanatları Sergisi açılışı yapıldı. PAÜ Hastanesi yataklı servisler binası sergi salonunda yapılan açılışa Başhekim Prof. Dr. İbrahim Türkçüer, Eğitim Fakültesi Dekan Yrd. Prof. Dr. Bilge Can, Sosyal Hizmetler İl Müd. Yrd. Kadriye Özer, Yaşlı Bakım ve Rehabilitasyon Merkezi Müdür Vekili Hatice Temel, Yetim ve Acizleri Koruma Derneği Başkanı Pakize Işıklı katıldı.

Başhekim Prof. Dr. İbrahim Türkçüer ,  serginin açılmasında emeği geçenlere teşekkür etti. Sergiyi gezip ürünler hakkında bilgi alan Türkçüer,  en yaşlı kursiyer Mehmet Tekin’le de sohbet etti.  

Yaşlı Bakım ve Rehabilitasyon Merkezi Müdür Vekili Hatice Temel, PAÜ Hastanesi yönetimi ve personeline katkılarından dolayı teşekkür etti. Temel, açıldığı günden beri  ilgiyle gezilen, 200’e yakın çeşitli ürünün bulunduğu  serginin 15 Mart Cuma gününe kadar açık kalacağını belirtti.

Haber Merkezi

YORUM YAZ
BU HABER HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR
Okur yorumları, kişilerin kendi görüşleridir. Bu yorumlardan sorumlu değildir.
YORUM YAZ - Bu sergi gezilir
FOTO GALERİ Tümünü Gör
VİDEO GALERİ Tümünü Gör