poyrazoğlu otomotiv etiler

Bu iktidar Hans’ı Coni’yi kalkındırıyor

Saadet Partisi Denizli Milletvekili Adayı Taner İzgi, 16 yıllık AK Parti  iktidarının tarımda ülkeyi dışa bağımlı hale getirdiğini belirterek, “Buğday, pirinç, saman, et ithal edilir oldu. İthalat Han’ı, Coni’yi zengin eder, Mehmet’i, Ahmet’i fakir” dedi.

09-06-2018 10:55

Saadet Partisi Milletvekili adayları Buldan’da vatandaşlarla buluştu, yoğun bir tempoda seçim çalışmalarını sürdürdü. Adaylar Taner İzgi ve Kudret İlhan, Buldan’da çarşı ve pazarı ziyaret etti, vatandaşların sorunlarını dinledi, Saadet Partisi’nin çözüm önerilerini sundu.

Buldan’da bir araya geldiği vatandaşlara seslenen Saadet Partisi Denizli Milletvekili Adayı Taner İzgi, bugün köylünün, çiftçinin, esnafın, işçinin, kısacası tüm halkın büyük sıkıntılar çektiğini belirterek, zor şartlar altında yaşamlarını sürdürmek zorunda bırakıldıklarını söyledi. İzgi, “Bu iktidarın uyguladığı yanlış ekonomik politikalar, emeğin ve alın terinin karşılığını hak edenlere değil, rantiyeci küçük bir zümreye aktarmaktadır. Buğday, pirinç, mercimek, saman, et dahil birçok ürün ithal edilir oldu. İthalat demek, Hans’ı Coni’yi kalkındırırken, desteklerken, bizim Ahmet’i, Mehmet’i, işinden etmektir. Bugün görüyoruz ki ilçelerde ve köylerde en büyük sorun işsizlik ve göçtür” dedi. 

Haber Merkezi

YORUM YAZ
BU HABER HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR
Okur yorumları, kişilerin kendi görüşleridir. Bu yorumlardan sorumlu değildir.
YORUM YAZ - Bu iktidar Hans’ı Coni’yi kalkındırıyor
FOTO GALERİ Tümünü Gör
VİDEO GALERİ Tümünü Gör