poyrazoğlu otomotiv

Bir sezonu daha geride bıraktık

Denizli birinci amatör küme maçlarını acısıyla tatlısıyla, yağmuruyla, çamuruyla, soğuğuyla kocaman bir sezonu geride bıraktık.

28-05-2018 17:20

HAZIRLAYAN/ ORHAN MIKIROĞLU
31 maçlık amansız mücadeleler sonrasında Starspor, Kalınkozspor ve Çamelispor süper lige çıkmayı başardılar. İşte 2017-2018 sezonun en iyileri;

2017-2018 SEZONUN TAKIMI: STARSPOR
Yeni sezon öncesinde yepyeni bir kimliğe bürünen ve bütün futbolcuların adeta gelmek için can attığı Starspor, Sezon boyunca bütün maçlarda canla başla çalıştılar ve büyük mücadele ettiler. Mağlup duruma düşmelerine rağmen Starspor’u şampiyonluk yolundan yıldırmadı. Sarı lacivertliler 27 maç sonunda şampiyonluk ipini göğüslenin mutluluğunu yaşadılar.

2017-2018 SEZONUN ANTRENÖRÜ: CUMHUR ACAR (KALINKOZSPOR)
2017-2018 sezonunda birinci amatör kümede ön plana çıkan isim Kalınkozspor antrenörü Cumhur Acar oldu. İkinci amatör kümeden takımı alarak iki sezonda süper amatör lige çıkarma  başarısı gösterdi. 27 hafta boyunca iyi ve kötü günde futbolcularının yanında olan, onlara her türlü desteği veren başarılı teknik adam Cumhur Acar, gerek antremanlarda, gerekse maçlarda kesinlikle disiplinden taviz vermedi. Kalınkozsphor’da bir kolej havası yarattı. İşte bu nedenler Cumhur Acar’ı yılın antrenörü yapmayı yetti.

2017-2018 SEZONUN HAKEMİ: CİHAN YURDAGÜL 
Cihan Yurdagül, Denizli’mizin bu sezon ön plana çıkan, en önemlisi altın çağını yaşayan hakemlerimizden biri. Yönettiği birinci amatör küme maçlarında güler yüzlülüğü ve sempatisi ile dikkatleri üzerine çekti. Görev aldığı maçlarda gerek yardımcıları ile gerekse saha içinde futbolcular ile çok iyi uyum sağladı. Futbolculara sarı ve kırmızı kart göstermemek için ne gerekiyorsa yaptı. Bütün maçlarda sahada duruşu ve verdiği kararlarda kendinden emindi. Yönettiği maçlarda takımların kaderini etkileyecek en küçük bir saha yapmadı. İşte bütün bu sebepler Cihan Yurdagül’ü birinci amatör kümede yılın hakemi olmaya yetti de arttı bile.

2017-2018 SEZONUN FUTBOLCUSU: ALİ TAŞKIN (STARSPOR)
Starspor’un orta sahada ki etkili ismi Ali Taşkın, ilerlemiş yaşına rağmen gençlere taş çıkartmaya devam ediyor. Gittiği takımların şampiyon olması için ne gerekmiyorsa yapıyor. Oynadığı futbol ve attığı kritik gollerle Starspor’un şampiyon olmasında büyük emek sarf etti. Şampiyonlukta en büyük pay sahibi olan futbolcu oldu. Sahada herkesin yardımına koştu. Rakip oyuncuları teselli etmesini bildi. Bütün herkese yardımcı olmak için elinden gelen çabayı göstererek gönüllerde taht kurdu. 

2014-2015 SEZONUN OLAYLARI
Denizli birinci amatör küme maçlarını acısıyla tatlısıyla, yağmuruyla, soğuğuyla kocaman bir sezonu geride bıraktık. 31 maçlık amansız mücadeleler sonrasında Starspor, Kalınkozspor ve Çamelispor büyük bir başarı göstererek şampiyonluk ipini göğüsledi. ve süper amatör lige çıkma başarısını elde ettiler. Honazspor, Baklan Belediyespqor ve Karayahşilerspor 1. Amatör kümeye veda ettiler. Play off maçları nefesleri keserken son haftaya kadar ligde şampiyon olan üçüncü takım belli olmadı. Şampiyonluğun en büyük adayı Karakovaspor, Çamelispor’a yenilerek ikili averajla süper lige çıkmayı gelecek sezonlara bıraktı. Taraftarlar süper lig maçlarında kalitenin düşük olması nedeniyle birinci amatör küme maçlarına büyük ilgi göstererek tribünleri mahşer yerine çevirdiler. Hakemler birinci amatör küme maçlarında gösterdikleri büyük bir başarı ile isimlerini altın harflerle yazdırmasını bildiler.

2017-2018 SEZONUNUN ALTIN KARMASI
Mevlüt (Starspor)
Emre Tanrıkulu (Kalınkozspor)
Musa (Kocaderespor)
Süleyman (Starspor)
Ferdi (Şemiklerspor)
Sedat (Starspor)
Gökhan Ayaklı (Kalınkozspor)
Mehmet Özdemir (Kocaderespor)
Ali Taşkın (Starspor)
Haliscan (Sarayköy Efeler)
Kadir (Çamelispor)

2017-2018 SEZONUNUN GÜMÜŞ KARMASI
Şükrü (Çamelispor)
Semih (Starspor)
Fatih (Çamelispor)
Berkay (Kalınkozspor)
Sami (Işıklıspor)
Abbas (Karakovaspor)
Ramazan (Starspor)
Metehan (Tekkeköyspor)
Şahin (Sarayköy Efelerspor)
Ahmet Kargın (Kalınkozspor)
Oğuz (Beyağaç Belediyespor)

2017-2018 SEZONUNUN BRONZ KARMASI
Tufan (Kalınkozspor)
Ahmet Bayram (Kalınkozspor)
Abdülsamet (Starspor)
Gökhan (Çardak Belediye)
Kone (Üçler Albayrak)
Kıvanç (Çamelispor)
Olguncan (Akkonakspor)
Mehmet Ersoy (Karakovaspor)
Nevzat Öner (Alparslanspor)
Şahin (Sarayköy Efelerspor)
Şevket (Starspor)

   
 

YORUM YAZ
BU HABER HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR
Okur yorumları, kişilerin kendi görüşleridir. Bu yorumlardan sorumlu değildir.
YORUM YAZ - Bir sezonu daha geride bıraktık
FOTO GALERİ Tümünü Gör
VİDEO GALERİ Tümünü Gör