poyrazoğlu otomotiv
25 Mayıs 2019 Cumartesi

Bir konkordato daha

Denizli’de bir tekstil firması daha konkordato ilan etti. Moda Ev Tekstil Pazarlama Sanayi ve Ticaret Limitet Şirketi, Denizli Asliye Ticaret Mahkemesi’nden üç ay süre aldı. 

11-10-2018 15:37

Son dönemde kurdaki dalgalanmalar nedeniyle ödeme sıkıntısına düşüp, konkordato ilan eden firmalara bir yenisi daha eklendi. Başarı Tekstil ve Aslan Tekstil’in ardından Moda Ev Tekstil Pazarlama Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi de konkordato ilan etti. Denizli’de tekstil sektöründe önemli bir isme sahip olan İsmail ve Ferah Yılmaz kardeşlerin sahibi olduğu Moda Ev Tekstil Pazarlama Sanayi ve Ticaret Limitet Şirketi hakkında konkordato kararı verildi.

Denizli Asliye Ticaret Mahkemesi şirketi, 3 ay geçici süreyle konkordato talebini kabul etti.
 Mahkeme şirkete konkordatonun başarıya ulaşmasının mümkün olup olmadığının yakından incelenmesi amacıyla 3 komiser görevlendirildi. Mahkeme ayrıca alacaklıların ilandan itibaren 7 günlük kesin süre içinde dilekçe ile mahkeme dosyasına itiraz ederek konkordato mühleti verilmesini gerektiren bir hal bulunmadığını delilleri ile birlikte ileri sürebileceklerini ve bu çerçevede mahkemeden konkordato talebinin reddini isteyebilecekleri hakkına sahip olduğunu duyurdu.
Haber Merkezi
 

YORUM YAZ
BU HABER HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR
Okur yorumları, kişilerin kendi görüşleridir. Bu yorumlardan sorumlu değildir.
YORUM YAZ - Bir konkordato daha
FOTO GALERİ Tümünü Gör
VİDEO GALERİ Tümünü Gör