etiler poyrazoğlu otomotiv
19 Haziran 2019 Çarşamba

Belediyenin otomobillerini çarpışan otoya çevirdiler 

Büyükşehir Belediyesi Evde Bakım Koordinasyon Merkezi hizmetinde çalışan iki otomobilin sürücülerinin trafik ışığında beklerken  şaka yaparak otomobillerinin  tamponlarını çarptırmaları sosyal medyada  tepkiye neden oldu. 

12-01-2019 11:07

Edinilen bilgilere göre, olay Adalet Mahallesi Adalet Parkı’nda ki trafik ışıklarında meydana geldi. Ahmet Kocaharzen isimli bir servis şoförü tarafından cep telefonu ile çekilen görüntüler sosyal medyada bir grupta paylaşıldı. Görüntülerde Büyükşehir Belediyesi  logolu  iki  otomobil trafik ışığında beklerken,  arkadaki otomobil, öndeki otomobilin tamponuna çarpıp geri çekiliyor. Bir daha hamle yapan arkadaki otomobil yine aynı şekilde öndeki otomobilin tamponuna çarparak bir süre bekliyor ve yine geri doğru çıkıyor. Bu esnada öndeki araç ise çarpmanın etkisi ile hareket ediyor ve fren yaparak duruyor. Trafik ışığının yeşile dönmesiyle  iki otomobil yollarına devam ediyor. Görüntüyü çeken Kocaharzen ise olayın nasıl gerçekleştiğini  anlatıyor. 

Sosyal paylaşım sitesine yüklenen görüntüye vatandaşlar yaptıkları yorumlarla tepki gösterdi. Büyükşehir Belediyesi Sosyal Hizmetler Daire Başkanı Erdal Işık ise görüntün yüklendiği sosyal medya grubunda açıklama yaparak idari soruşturma başlatıldığını söyledi. Işık, “Yaşanan talihsiz olayla ilgili idari soruşturma başlatılmış olup ihmali olan personel hakkında gerekli işlem mutlak surette yapılacaktır”  açıklamasını yaptı.

İHA

YORUM YAZ
BU HABER HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR
Okur yorumları, kişilerin kendi görüşleridir. Bu yorumlardan sorumlu değildir.
YORUM YAZ - Belediyenin otomobillerini çarpışan otoya çevirdiler 
FOTO GALERİ Tümünü Gör
VİDEO GALERİ Tümünü Gör