poyrazoğlu otomotiv etiler
18 Şubat 2019 Pazartesi

Bayramyeri’ne Bosch Konsept

Denizli’nin en büyük BOSCH Bayisi Türkmen Ticaret, Bayramyeri’ndeki 500 metrekarelik mağazada hizmet vermeye başladı. Mağazanın açılışını Bosch Batı Anadolu Bölge Müdürü Çağatay Aykut yaptı.        

05-07-2018 17:02

Berk ve Ali Türkmen tarafından Denizlililerin hizmetine sunulan BOSCH Konsept, Bayramyeri’ndeki 500 metrekarelik modern bir binada kapılarını halka açtı. BOSCH bayisinin açılışına Bosch Batı Anadolu Bölge Müdürü Çağatay Aykut’un yanı sıra Denizli’nin tanınmış işadamları ve davetliler katıldı. Mağazanın açılışını Bölge Müdürü Aykut yaptı.
Denizli’ye beyaz eşya sektörünün güvenilir markası BOSCH’u kazandırmanın onurunu yaşadıklarını belirten Berk Türkmen, kendilerini yalnız bırakmayan dostlarına teşekkür etti.

Türkmen, Robert Bosch'un ünlü sözünden alıntı yaparak, “Bizler yüzlerce Bosch bayii olarak Robert Bosch'un 'İnsanların güvenini kaybetmektense para kaybetmeyi tercih ederim' sözünü duvarlarımızdan hiç eksik etmedik ve müşterilerimizin güvenini her zaman için kazançlarımızın önünde tuttuk. İnşallah yeni mağazamızda da bu felsefe ile çalışmaya gayret göstereceğiz” dedi. 

Mağaza sahiplerinden Ali Türkmen de, kalitesini dünyaya ispatlamış Bosch'un Denizli’de de beğenilerek kullanılması bizleri memnun etmektedir” diye konuştu. 
 Filiz YIĞNAK


 

YORUM YAZ
BU HABER HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR
Okur yorumları, kişilerin kendi görüşleridir. Bu yorumlardan sorumlu değildir.
YORUM YAZ - Bayramyeri’ne Bosch Konsept
FOTO GALERİ Tümünü Gör
VİDEO GALERİ Tümünü Gör