poyrazoğlu otomotiv etiler

Başkarcılılar, vizyon projeleri gezdi

Başkarcı Mahallesi sakinleri, Merkezefendi Belediyesi’nin vizyon projelerini gezdi. Merkezefendi Belediye Başkanı Muhammet Subaşıoğlu, “İlçemize kazandırdığımız vizyon projelerimizi vatandaşlarımızla birlikte gezdik. İncelemelerde bulunduk. Tek tek her projemizi vatandaşlarımıza anlattık” dedi.

16-01-2018 17:18

Merkezefendi Belediyesi, 2018’i açılışlar yılı olarak belirledi. İlçenin  50 mahallesinde yatırım yapan Merkezefendi Belediyesi, Başkarcı Mahallesi sakinlerine yatırımları gezdirerek tanıttı. Başkarcı Mahallesi sakinleri, Merkezefendi Belediyesi’nin vizyon projelerini Merkezefendi Belediye Başkanı Muhammet Subaşıoğlu ile birlikte gezdi. Sabah saatlerinde otobüsler ile Başkarcı Meydanı’ndan hareket eden kafile, Ornaz Vadisi, Kırçiçeği Düğün Salonu ve Sosyal Tesisi, Kültür Merkezi ve Nikâh Sarayı, İmam Hatip Fen Lisesi, Hobi Bahçeleri, Selçukbey Spor Eğitim Merkezi, Merkez Kütüphane ve Bereketler Toplantı ve Sergi Salonu’nu yerinde inceleyerek yatırımlar hakkında  bilgi aldı.

“MERKEZEFENDİ DAHA DA GÜZEL OLUYOR”

Mahalle sakinlerine vizyon projeleri anlatan Merkezefendi Belediye Başkanı Muhammet Subaşıoğlu, “Merkezefendi Belediyesi olarak 50 mahallemize eşit bir şekilde hizmetlerimizi götürüyoruz. Her mahallemizde bir projemizin, bir yatırımımızın olduğunu görmek mümkün. Vatandaşlarımızın ve ilçemizin ihtiyaçları doğrultusunda sosyal ve yapısal projelerimizi hayata geçiriyoruz.  Vizyon projelerimiz ilçemizde yükselmeye başladı.  Kültür Merkezi ve Nikah Sarayı’ndan Kır Çiçeği Düğün Salonu’na Merkez Kütüphane’den Bereketler Toplantı ve Sergi Salonu’na kadar birçok vizyon projemiz var. Başkarcılı hemşerilerimiz ile bu projelerimizi yerinde inceledik. Çalışmalar hakkında bilgi aldık. Bu yıl, Merkezefendi Belediyesi’nin açılış yılı olacak. Merkezefendi daha da güzel oluyor” dedi.

 

YORUM YAZ
BU HABER HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR
Okur yorumları, kişilerin kendi görüşleridir. Bu yorumlardan sorumlu değildir.
YORUM YAZ - Başkarcılılar, vizyon projeleri gezdi
FOTO GALERİ Tümünü Gör
VİDEO GALERİ Tümünü Gör