etiler poyrazoğlu otomotiv
19 Kasım 2018 Pazartesi

Başkan Zolan, gençlerle buluştu

Denizli Büyükşehir Belediyesi Kent Konseyi Gençlik Meclisi, Gençlik Haftası nedeniyle düzenlediği etkinlik kapsamında Denizli ve ilçelerdeki 146 lise temsilcisini bir araya getirdi. Gençlik Buluşması adlı programa katılan Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan, "Gençlerle birlikte daha birçok başarılı projenin altına imza atacağız" dedi.

25-05-2017 16:39

Denizli Büyükşehir Belediyesi Kent Konseyi Gençlik Meclisi, Gençlik Haftası kapsamında Denizli merkez ve ilçelerdeki toplam 146 lisenin temsilcilerini buluşturdu. Cankurtaran tesislerinde gerçekleştirilen etkinlikte gençlere her zaman destek olmaya devam edeceklerini kaydeden Başkan Osman Zolan, “Kent Konseyi Gençlik Meclisini sizlerle beraber daha iyiye, daha güzele taşıyacağız. Gençlerle birlikte daha birçok başarılı projenin altına imza atacağız" diye konuştu.

"Bugün sizleri dinlemeye geldik"

Gençlerle birlikte olmaktan dolayı duyduğu mutluluğu dile getiren Başkan Zolan, "Bugün sizleri dinlemeye geldik. Sizlerin sadece ders değil sosyal aktivitelerin içerisinde de olması gerekiyor. Bugün bu etkinliğe katılarak aslında geleceğe hazırlanıyorsunuz. Büyükşehir Belediyesi olarak her alanda düzenlemiş olduğumuz ücretsiz kurslarımız var. Benim hayalim her gencimizin derslerinin yanı sıra bir dalda spor yapmasıdır. Spor hayatın kendisidir. Disiplin kazandırır, ekip ruhu oluşturur. Düştüğünüz zaman ayağa kalkmayı, kaybetmeyi, kazanmayı öğretir. Kuralları ve hayatı öğretir. Özgüven kazandırır. 27 farklı branşta düzenlemiş olduğumuz ücretsiz kurslarımız var. İmkanlarımızı sonuna kadar sunmaya hazırız. Ayrıca hangi alanda olursa olsun bir sanat dalıyla uğraşmanızı ve kendinizi keşfetmenizi arzu ediyorum" dedi.

Öğrenciler serbest kürsüde projelerini anlattı

Resim, hat, müzik gibi bir çok sanat dalında da kurslar verdiklerini vurgulayan Başkan Zolan, "Hiçbir şey için geç değil. Haftada birkaç saat zaman ayırmanız halinde istediğiniz dalda kendinizi keşfedebilirsiniz. Ben her alanda yanınızda olmaya devam edeceğim. Sizler bizim hazinemizsiniz, geleceğimizsiniz" diye konuştu. Konuşmanın ardından öğrenciler serbest kürsü etkinliğini gerçekleştirdi. Etkinlikte öğrenciler söz alarak yaptıkları proje ve çalışmalar hakkında bilgiler verdi. Program PAÜ Kariyer Yolculuğu Topluluğu öğrencileri tarafından düzenlenen konser ile sona erdi.  

YORUM YAZ
BU HABER HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR
Okur yorumları, kişilerin kendi görüşleridir. Bu yorumlardan sorumlu değildir.
YORUM YAZ - Başkan Zolan, gençlerle buluştu
FOTO GALERİ Tümünü Gör
VİDEO GALERİ Tümünü Gör