etiler poyrazoğlu otomotiv
20 Haziran 2019 Perşembe

Başkan Subaşıoğlu, Şemikler Mahallesi’nde konuştu:

Merkezefendi Belediye Başkanı Muhammet Subaşıoğlu, Şemikler Mahallesi’ndeki hemşerileri ile bir araya geldi. 5 yılda hayata geçirilen projeleri anlatan Subaşıoğlu, gelecek dönem hedeflerinden de bahsetti. Subaşıoğlu, “Göreve geldiğimiz ilk andan bu yana Merkezefendi’yi vizyon ilçe yaptık. Merkezefendi demek proje demek” dedi.

19-02-2019 18:12

Merkezefendi Belediye Başkanı Muhammet Subaşıoğlu, seçim çalışmalarını mahalle mahalle gezerek sürdürüyor.  Başkan Subaşıoğlu, AK Parti Merkezefendi İlçe Başkanı Ekrem Başer, MHP  İlçe Başkanı Mehmet Altıntaş ve AK Parti Merkezefendi Gençlik Kolları Başkanı Mert Koç ile birlikte Şemikler Mahalle sakinleriyle  bir araya geldi. Subaşıoğlu, “Merkezefendililerin memnuniyeti her şeyin üstündedir felsefesiyle çalışıyoruz.  Bugüne kadar yapmış olduğumuz bütün hizmetlerin temelinde bu var. Sizlerle bir araya geldiğimizde yüzünüzün gülmesi bizim için çok önemli. Sizlerle beraber, Merkezefendimizi daha da güzelleştirdik. Allah hepinizden razı olsun” dedi.

“ 5 yılda çok yol kat ettik”

Göreve geldiği ilk yıl belediyede sağlam temeller atmak üzere çalışmalar yaptıklarını belirten Subaşıoğlu, “2015, 2016 ve 2017 yıllarında birçok alanda ilçemize hizmet ettik. 2018 yılında ise ardı ardına açılışlar gerçekleştirerek vizyon projelerimizi  hemşerilerimizin hizmetine açtık. Bina yapmış olmak için bina yapmadık. İçini düşünceyle, felsefeyle, akılla doldurabileceğimiz projeler yaptık ve ödüller aldık. Göreve geldiğimiz ilk andan bu yana Merkezefendimiz için büyük hedeflerimiz vardı. Merkezefendi’yi ‘vizyon ilçe, marka ilçe’ yapacağız dedik. İlçemizi vizyon ilçe, marka ilçe yaptık. Merkezefendi Belediyesi olarak 5 yılda çok yol kat ettik. Şunu belirtmeliyim ki; Merkezefendi demek proje demek. Türkiye’de 900’ü aşkın belediye arasında en çeşitli ve en çok proje üreten belediyeyiz. Önümüzdeki dönemde de vizyon projelerimize, sosyal ve yapısal hizmetlerimize devam edeceğiz” diye konuştu. 

“Şemikler’de projeler devam edecek”

Şemikler Mahallesi’ne yapılan hizmetleri anlatan Subaşıoğlu, “Bu bölgemizde özellikle üst yapı çalışmalarında yoğun bir gayret gösterdik. 7 milyon TL’lik yatırım yaptık. Mahallemizin üst yapısını asfaltıyla, çizgisiyle, bordür taşlarıyla, kaldırımlarıyla tamamladık. Önümüzdeki dönem de bu çalışmalarımız devam edecek. Şemikler Toplu Konut Açık Pazaryeri’ni de Merkezefendi Belediyesi olarak mahallemize biz kazandırmıştık. Eğitimle ilgili bu bölgede etüt merkezleri bağlamında çok güzel projelere imza atacağız. Türkiye’de bir belediye tarafından ilk defa yapılan Hükümet Konağı’nı hemen bu çevreye kazandırdık. İlerleyen yıllarda Merkezefendimizin merkezi bu bölge olacak” dedi.

AK Parti Merkezefendi İlçe Başkanı Ekrem Başer de, “Belediye Başkanımız 2014 yılında sizlerden aldığı emaneti, 2019 yılına geldiğimizde çok daha ileriye taşıyarak Merkezefendi ilçemizi, Denizli’deki 19 ilçe arasında 1.sıraya getirdi. 5 yıllık bu süreç içerisinde yapılan hizmetlere ve projelere hepimiz şahidiz. Türkiye çapında ödüller alan projeler ilçemizde yükseldi. Artık İzmir’in imrendiği bir şehir olduk. İnşallah sizlere hizmet etmeye devam edeceğiz. Bizleri yalnız bırakmadığınız için hepinize teşekkür ediyorum” diye konuştu.

Haber Merkezi

 

YORUM YAZ
BU HABER HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR
Okur yorumları, kişilerin kendi görüşleridir. Bu yorumlardan sorumlu değildir.
YORUM YAZ - Başkan Subaşıoğlu, Şemikler Mahallesi’nde konuştu:
FOTO GALERİ Tümünü Gör
VİDEO GALERİ Tümünü Gör