etiler poyrazoğlu otomotiv
20 Haziran 2019 Perşembe

Başkan Subaşıoğlu, Bağımlılıkla Mücadele Merkezi projesine büyük önem verdiklerini söyledi

Cumhur İttifakı’nın AK Partili Merkezefendi Belediye Başkan Adayı Muhammet Subaşıoğlu’nun yeni dönem vizyon projeleri arasında yer alan Bağımlılıkla Mücadele Merkezi’nde çocukları ve gençleri tehdit eden ve giderek yaygınlaşan madde bağımlılığı ve her türlü bağımlılıkla savaşılacak. 

26-03-2019 18:26

Cumhur İttifakı’nın AK Partili Merkezefendi Belediye Başkan Adayı Muhammet Subaşıoğlu’nun 2019-2024 dönemi vizyon projeleri arasında yer alan Bağımlılıkla Mücadele Merkezi, en kısa zamanda Merkezefendi ’ye kazandırılacak. Gençliği tehdit eden bir tehlike olan ve giderek yaygınlaşan madde bağımlılığı ve her türlü bağımlılıkla bu merkezde savaşılacak. Subaşıoğlu, “Bu proje bizim için çok önemli bir proje. Manevi ağırlığı son derece yüksek bir proje. 5 yıldır okullarımızla, hemşerilerimizle, gençlerimizle bir araya geldik. Birçok şikâyet aldık. Türkiye’nin birçok yerindeki mücadele merkezlerine giderek bu işlere gönül veren kişileri dinledik. Bu dönem Bağımlılıkla Mücadele Merkezi Merkezefendi ’ye yapılacak” diye konuştu. 

“HEP BİRLİKLE BU İŞE EĞİLECEĞİZ”

Gençleri tehlikeye sokan her şeyle mücadele edeceklerini belirten Subaşıoğlu, “Bu iş rastgele yapılabilecek bir iş değil. Sabah 08.00, akşam 17.00 ile bu işte yol almak mümkün değil. Gönül erleriyle, maneviyat dünyamızın önderleriyle, sivil toplum örgütleriyle ve bir stratejiye bağlı olarak Merkezefendi’de Bağımlılıkla Mücadele Merkezi kurulacak. Hep birlikle bu işe eğileceğiz ve önleyici tedbirler almak adına büyük bir gayretin içerisinde olacağız. En kısa zaman içerisinde bu merkezi Merkezefendimize kazandıracağız. Hepimiz bir umut olmak durumundayız” dedi. Haber Merkezi

YORUM YAZ
BU HABER HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR
Okur yorumları, kişilerin kendi görüşleridir. Bu yorumlardan sorumlu değildir.
YORUM YAZ - Başkan Subaşıoğlu, Bağımlılıkla Mücadele Merkezi projesine büyük önem verdiklerini söyledi
FOTO GALERİ Tümünü Gör
VİDEO GALERİ Tümünü Gör