poyrazoğlu otomotiv etiler

Başkan Gürlesin’in halkla buluşmaları devam ediyor

Pamukkale Belediye Başkanı Hüseyin Gürlesin, geleneksel hale getirdiği ‘Hüseyin Gürlesin’le Halk Günü’, mahalle buluşmaları gibi düzenli programların yanı sıra mahalle ve esnaf ziyaretleriyle her fırsatta vatandaşlarla bir araya gelmeye devam ediyor. 

09-12-2017 10:59

Pamukkale Belediye Başkanı Hüseyin Gürlesin, mahallelerde esnaf ve kahvehane ziyaretleri yaparak, vatandaşın talep ve önerilerini birebir dinlemeye devam ediyor. Başkan Gürlesin,  her ay düzenlenen ve geleneksel hale gelen “Hüseyin Gürlesin’leHalk Günü” ve mahalle buluşmaları yanı sırasahada belediye faaliyetlerini yerinde incelerken, bölgedeki esnafları da ziyaret etmeyi ihmal etmiyor. Başkan Gürlesin, “Yerel bir yönetici olarak bizleri seçimle görev başına getiren vatandaşlarımızın ayağına giderek, sorunlarını ve önerilerini yerinde dinlemek daha doğru. Vatandaştan kaçan değil, vatandaşla her an birlikte, yan yana ilçemizi yönetmeye çalışıyoruz” dedi.

“SADECE SEÇİM ZAMANI DEĞİL”

“Belediyecilik sadece yol, kaldırım yapmak değil” diyen Pamukkale Belediye Başkanı Hüseyin Gürlesin, “Halktan kopuk bir belediyecilik olamaz. Vatandaşlarımızı ve esnafımızı sadece seçim zamanı değil, her zaman ziyaret etmeliyiz ve onların talep ve isteklerini yerinde dinlemeliyiz. Yöneticilik demek, devamlı halkın yanında olmak ve onların istek ve taleplerine çözüm bulmaktır. Bizler de bu anlayışla her zaman vatandaşlarımızla bir araya geliyoruz. Onların istek ve taleplerini yerinde inceliyoruz. ‘Pamukkale’de yaşamak ayrıcalıktır’ sloganıyla ilçemize daha sağlıklı ve kaliteli hizmet verebilmek adına da vatandaşla bire bir sürekli iletişim halindeyiz. Bu bilinçten hareketle de, halkımızın bizlere rahat bir şekilde ulaşabilmesi, derdini sorununu, isteklerini iletebilmesi adına her ay düzenlediğimiz halk günlerinin yanı sıra, mahallelerimize giderek ev ziyaretlerimizi, esnaf ziyaretlerimizi, pazar yeri ziyaretlerimizi sürekli gerçekleştiriyoruz. Ayrıca her Cuma farklı bir mahallemizde bulunan camilerimizde Cuma Namazı öncesi ve sonrası cami cemaatiyle ve mahalle sakinleriyle bir araya gelip hem hoş sohbete bulunuyoruz hem de istek ve taleplerini dinliyoruz. İki sınır mahallesi olan Cankurtaran ile Gözler arasında 65 kilometre olan ilçemizde halkımızla bir araya geliyoruz. Merkez mahallelerimizde verdiğimiz hizmetin aynısını, en uç köyümüz ve mahallemizde de vermeye çalışıyoruz” diye konuştu.

YORUM YAZ
BU HABER HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR
Okur yorumları, kişilerin kendi görüşleridir. Bu yorumlardan sorumlu değildir.
YORUM YAZ - Başkan Gürlesin’in halkla buluşmaları devam ediyor
FOTO GALERİ Tümünü Gör
VİDEO GALERİ Tümünü Gör