poyrazoğlu otomotiv etiler
6 Haziran 2020 Cumartesi

Başkan Çetin, Fenerbahçe maçında büyük haksızlık yaşadıklarını söyledi

Denizlispor Başkanı Ali Çetin, Fenerbahçe maçı sonrasında açtı ağzını yumdu gözünü. Çetin maçın hakemlerini eleştirirken, “Böyle bir haksızlık bu kulübün başına bir daha gelirse bu insanları kimse durduramaz” dedi.

22-10-2019 15:22

Denizlispor Başkanı Ali Çetin, 2-1’lik Fenerbahçe yenilgisi sonrası maçın hakemi Fırat Aydınus başta olmak üzere hakemleri ağır bir şekilde eleştirdi. Aydınus’un çok kötü bir yönetim sergilediğini belirten Başkan Çetin, “Emin olsunlar ki;  1 milyon 100 bin nüfuslu bu şehir burayı bunların başına yıkar. Böyle bir haksızlık bir daha eğer bu kulübün başına gelirse bu insanları burada kimse durduramaz” dedi. 

Yönetimde 13 aydır görev yaptığını, bugüne kadar hakemler hakkında  konuşmadığını söyleyen Çetin, “Ben yönetime geleli 13 ay oldu. Başkan olarak bugüne kadar hiç böyle konuşmadım artık bu vicdanın son noktası. Yazıklar olsun. Bu insanlar 5 TL’lik çakmak satarak bu kulübü bu hale getirdi. Emin olsunlar ki;  1 milyon 100 bin nüfuslu bu şehir burayı bunların başına yıkar. Böyle bir haksızlık bir daha eğer bu kulübün başına gelirse bu insanları burada kimse durduramaz. Yazıklar olsun bu vicdansızlık başka hiçbir şey değil. Yani bu kadar kulübün üstüne gelinmez. Rakiplerimiz 8 haftada 5 tane penaltı kazandı. Bizim hak ettiğimiz hiç penaltı yok. Bu güne kadarda hep sustuk,  artık bundan sonra susmayacağız” diye konuştu. 

Orhan MIKIROĞLU

YORUM YAZ
BU HABER HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR
Okur yorumları, kişilerin kendi görüşleridir. Bu yorumlardan sorumlu değildir.
YORUM YAZ - Başkan Çetin, Fenerbahçe maçında büyük haksızlık yaşadıklarını söyledi
FOTO GALERİ Tümünü Gör
VİDEO GALERİ Tümünü Gör