etiler poyrazoğlu otomotiv
21 Kasım 2019 Perşembe

Başarıların gururunu ekibiyle paylaştı

 İl Sağlık Müdürü Uz. Dr. Berna Öztürk, 2018 ve 2019 yılı olarak Türkiye genelinde başarı getiren projelere imza attıklarını söyleyerek, başarıların gururunu ekibiyle paylaştı. Öztürk,  en büyük payın sahadaki  sağlık çalışanlarının olduğunu söyledi.

13-07-2019 11:42

İl Sağlık Müdürü Uz. Dr. Berna Öztürk, müdürlük çalışanlarıyla bir araya geldi. Toplantıya  hizmet başkan ve başkan yardımcıları ile sağlık çalışanları katıldı. Toplantıda konuşan İl Sağlık Müdürü Uz. Dr. Berna Öztürk, 2017 yılı sonunda İl Sağlık Müdürlüğü çatısı altında toplanan Halk Sağlığı ve Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreterliği çalışanlarının bu süreçte uyum içinde çalıştığını ve 2018 yılının son dört ayında başlattıkları Pembe Şehir projesiyle kanser taramalarında Türkiye birincisi olduklarını söyledi. Öztürk, “Yine bu yıl başlatılan Her Bağış Yeni Bir Hayat organ bağış projesi ile de başladığımız günden itibaren aylık en çok bağış sayısına sahip il olduk,  2019 yılında birincilik hedefliyoruz. Bu başarılar gösteriyor ki,  biz iyi bir ekibiz. Belki ben, başkanlar, İlçe Sağlık Müdürlerimiz ve Başhekimlerimiz işleri, projeleri organize ediyoruz, fakat sahada çalışan, bu başarıyı gerçekleştirenler sizlersiniz. İnanıyorum ki 2019 yılında da yürüttüğümüz projelerimiz ile yine Türkiye birincisi olacağız. Hepinize gösterdiğiniz gayretli çalışmalardan dolayı teşekkür ederim” diye konuştu. 

Toplantıda; birim çalışanlarına tek tek söz veren İl Sağlık Müdürü Uz. Dr. Berna Öztürk, iş ve işleyişe yönelik çalışanların görüş ve önerilerini de dinledi. Haber Merkezi

YORUM YAZ
BU HABER HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR
Okur yorumları, kişilerin kendi görüşleridir. Bu yorumlardan sorumlu değildir.
YORUM YAZ - Başarıların gururunu ekibiyle paylaştı
FOTO GALERİ Tümünü Gör
VİDEO GALERİ Tümünü Gör