poyrazoğlu otomotiv
25 Mayıs 2019 Cumartesi

Baklan’da Bahar Şenliği

Baklan 4. Hüsamettin Gazi’yi Anma ve Bahar Şenlikleri için gün sayıyor. Baklan Belediyesi 16-17 Haziran tarihleri arasında 4. Hüsamettin Gazi’yi Anma ve Bahar Şenlikleri düzenleyecek.

14-06-2018 12:58

Baklan Belediyesi, Hüsamettin Gazi’yi Anma ve Bahar Şenlikleri’nin dördüncüsünü düzenliyor. Şenlik kapsamında konserler, havai fişek gösterileri, doğa yürüyüşler, trap atışları ve çocuklar için eğlence organizasyonu gerçekleşecek. 

4. Hüsamettin Gazi’yi Anma ve Bahar Şenlikleri hakkında konuşan Baklan Belediye Başkanı Yusuf Gülsever, “Bu yıl Hüsamettin Gazi’yi anma ve Bahar Şenliklerinin dördüncüsünü bayram içinde bayram şöleninde kutlayacağız. Bu kutlamaya tüm halkımızı davet ediyoruz. Anadolu’yu bizlere kazandıran Selçuklu komutanlarından olan Hüsamettin Gazi’yi, unutmayacağız ve unutturmayacağız” dedi. 

Şenliğin ilk gününde bayramlaşma, kortej yürüyüşü, mehteran gösterisi, doğa yürüyüşü ve Serdar Şimşek-Tuğba Karakuş konseri gerçekleştirilecek. İkinci gün ise trap atışları ve çocuklar için animasyon etkinlikleri yapılacak. Haber Merkezi

 

YORUM YAZ
BU HABER HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR
Okur yorumları, kişilerin kendi görüşleridir. Bu yorumlardan sorumlu değildir.
YORUM YAZ - Baklan’da Bahar Şenliği
FOTO GALERİ Tümünü Gör
VİDEO GALERİ Tümünü Gör