poyrazoğlu otomotiv
25 Mayıs 2019 Cumartesi

Babaların hakkı ödenmez

Pamukkale Belediye Başkanı Hüseyin Gürlesin, her yıl haziran ayının üçüncü pazar günü kutlanan Babalar Günü için yayınladığı mesajda, “Bizlerden desteğini hiçbir zaman esirgemeyen babalarımıza sevgimizi bir gün değil her gün göstermeliyiz” dedi.

14-06-2018 13:09

Her yıl haziran ayının üçüncü pazar günü kutlanan Babalar Günü, bu yıl Ramazan Bayramı’nın üçüncü gününe rastlıyor. 17 Haziran Pazar günü kutlanacak olan Babalar Günü ile ilgili mesaj yayımlayan Pamukkale Belediye Başkanı Hüseyin Gürlesin, “Babalar karşılıksız sevgi ve fedakarlığın birer simgesidir” dedi.

Tüm babaların gününü kutlayan Günlesin,  “ Bütün babaların gününü kutluyorum. Evdeki huzurun en önemli faktörü olan babalar ailenin temel taşıdır. Babalar karşılıksız sevgi ve fedakarlığın birer simgesidir. Bir baba, kendi mutluluğundan çok, çocuklarının mutluluğu ile mutlu olur. Annelerimiz gibi babalarımızın da hakkını ne yapsak ödeyemeyiz. Bizlerden desteğini hiçbir zaman esirgemeyen babalarımıza sevgimizi bir gün değil her gün göstermeliyiz. Bu vesileyle başta kendi babam olmak üzere tüm babalarımızın ve baba adaylarının bu özel gününü yürekten kutluyorum”  diye konuştu.

Haber Merkezi 

 

YORUM YAZ
BU HABER HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR
Okur yorumları, kişilerin kendi görüşleridir. Bu yorumlardan sorumlu değildir.
YORUM YAZ - Babaların hakkı ödenmez
FOTO GALERİ Tümünü Gör
VİDEO GALERİ Tümünü Gör